MISJA NA ZIEMI DO WYPEŁNIENIA
 Oceń wpis
   

 

 
 
MISJA NA ZIEMI DO WYPEŁNIENIA
227.
Wznieś serce nad zło, to najlepsze, co można powiedzieć rozumowcom, uczucie swoje rozpal i do Prawdy przyj jak najprędzej, wszystko się zmieni wokół ciebie jak staniesz u bramy Królestwa Tysiącletniego, radość zagości na twojej twarzy i luz wewnętrzny natychmiast wpuści Miłość duchową do twojego serca, uniesienie ponad ziemskie nieistotne sprawy, to nie są problemy, to tylko sprawy do załatwienia, a spędzają wam sen z powiek, strach i wasz rozum wam wyolbrzymia, z główki szpilki zrobi wam problem wielkości ziemi, a wy dalej wszystko rozumowo wyolbrzymiacie, jak serce swoje uniesiecie wysoko, to znajdą się ludzie ziemscy duchowi, co wyciągną was z dna energetycznego, gdy wy podejmiecie właściwą decyzję.
Słowo Pana w was brzmi i przywołuje was do porządku, do wejścia na drogę do Światła, a wy uciekacie w wasze ziemskie problemy, które sami sobie tworzycie i ściągacie na siebie skutki zwrotne, co wy czynicie, że tak szybko tracicie swoje gęstomaterialne ziemskie ciało, co tworzycie i co robicie, że za sobą ciągniecie ciemną energię wielkości Tytanica, co robicie że domy na głowie nosicie i całą rodzinę na karku.
Odrzućcie wrażenia, odrzućcie myślenie przez wasze ego, bo się cofniecie do rozumowych czynności mózgu przedniego, a wy macie się porozumiewać ze swoim duchem poprzez splot słoneczny, dokładniej poprzez uczucia, zawsze mówcie PRAWDĘ, aby podcinać wszystkie ciemne kanały.
Stwórca dał wam wszystko na Ziemi, co tylko wam się zamarzyło, a wy twory ludzkie odwracacie się od Stworzyciela, co wy robicie, jako zależni energetycznie od Stwórcy, przegracie, wy bez Stwórcy źródła energii nic nie znaczycie, wy bez Stwórcy nie żyjecie, wasz duch, wasze ja może zupełnie się zatracić.
Przed waszą próżnością i głupotą nikt was nie uchroni, bo to wasza decyzja, nikt wam pomóc nie może, tylko wy sami możecie sobie pomóc.
Wola Stwórcy się dokona, czy będziecie tego świadomi czy nie, to i tak przepowiednia się wypełnia na Ziemi.
Popatrzcie ile kataklizmów dokoła, zobaczcie, co się dzieje na Świecie, bo to was też dotyczy, choć to dziś jest daleko, ale jutro może być tu, choć wy żyjecie w narodzie wybranym i w kraju wybranym przez Stwórcę, ale zawiedliście, Syna Bożego, Jezusa Chrystusa nie przyjęliście jak należało przyjąć z Woli Bożej.
To wyróżnienie dla narodu polskiego, po to był polski papież, aby w swym Słowińskim kraju powiedział Prawdę o religiach i o kościele, wszyscy ludzie by za tym poszli, ale duch zawiódł i nie spełnił swojej misji na Ziemi, dlatego był zamach na niego, było to ostrzeżenie, miał jeszcze czas na wypełnienie misji, niczego nie zrozumiał i nie odczytał, dlatego takie mamił chore ziemskie ciało, a duch całkowicie zablokowany, to był bełkot ducha.
Brak duchowej pokory, brak przestrzegania praw Stwórcy, brak życia w cnocie.
Nic wartościowego kościelni sobą nie reprezentują, żądni władzy i pieniędzy, takie życie nie ma nic wspólnego ze Stwórcą.
Zalewa was woda i ogień z Nieba płynący od Stworzyciela, bo czas wasz mija, nic nie robicie wcale się nie zmieniacie, do Prawdy nie dążycie, tylko ciągle podążacie przez wasz rozum do ciemnych i ciemnoty, do ślepej wiary, w cuda których nigdy nie było i nie będzie, bo to jest wbrew prawom Stwórcy, ale wy nie wierzycie w prawa Stwórcy, bo nie żyjecie zgodnie z nimi, powielacie ciągle te same błędy, głupotę i ciemnotę, nie macie w sobie nic pokory, by się zastanowić i przyjąć prostotę Prawdy, jej oczywiste, jasne prawa i życie na Ziemi w cnocie.
Komentarze (0)
MOGLIŚCIE BYĆ RAZEM ZE MNĄ OGIEŃ STRAWI WSZYSTKO

Komentarze

O mnie
Elżbieta Gas
Uzdrawiam, doradzam, oczyszczam, refleksolog, uwalniam od opętania, klątw i uroków, natręctw oraz nałogów. Oczyszczam posesje i firmy które maja pecha, uczę jak pozytywnie funkcjonować.
Najnowsze komentarze
2010-07-25 22:20
hdsat:
PRZYMIERZE zerwane
jestem zadowolony że trafiłem na tą stronę do tematu :PRZYMIERZE zerwane mam pytanie do[...]
2009-07-05 16:20
kredyty!:
NIE PRZYSZEDŁ, BY WAS UZDRAWIAĆ
Bardzo interesujący blog ale tak coś więcej o biznesie by się przydało...
Kategorie
Ogólne