FAN ROMAN R.
 Oceń wpis
   

FAN ROMAN R.
65.
Fanie Romanie R. niech się fan tak nie denerwuje, niech sobie nie podnosi ciśnienia, bo dostanie zawału i wtedy kto będzie pisał, z kim będę polemizować na łamach blogu.
Kto będzie czytał tak regularnie jak Roman R., spokojnie bez emocji, nie należy czepiać się błędów ortograficznych jeżeli samemu się je popełnia, gdzie sens i logika w tekstach, które przychodzą od Romana R., brak! Bo się skupił na wytykaniu i raz pisze, że moje Przesłanie jest 99,9% takie same jak Przesłanie Graala, a drugi raz pisze, że nie jest. To co jest prawdą, a co nie ? Brak konsekwencji!
Jeżeli się komuś coś wytyka, to najpierw należy przyjrzeć się sobie, bo jak widać Roman R. ma bardzo mocno wzmocnione te cechy, o czym też bardzo dokładnie jest opisane w Przesłaniu Graala, trzeba zacząć nad sobą pracować, to jest obowiązek ludzkiego ducha, który ma poznanie, o czym pisze również ABD-RU-SHIN w »OSTRZEŻENIACH«.
Czytałam, czytam i będę czytać, tyle razy ile mam potrzebę duchową wsparcia się PRAWDĄ i Słowem Bożym DANYM LUDZIOM PRZEZ Syna Człowieczego tu na Ziemię.
Roman R. jak osobisty konsultant, bez żadnych opłat, wszystko sprawdza i podpowiada, ale spokojnie, pomału, bez emocji, bo to się źle skończy dla fana.
Roman R. jak wirus chce się wkręcić, ale tu chroni PANDA, już odznaczam jako spam i koniec korespondencji, żegnaj na zawsze!!!
 
Komentarze (0)
MOST DUCHOWY
 Oceń wpis
   

 

MOST DUCHOWY
64.
Rozmowa o SŁOWIE to nie jest przekroczenie, to jest nawet obowiązek, by w pokorze ludzki tworze przekazywać i tłumaczyć Słowo, ale nie rozumowo, tylko duchowo.
Zmiana i manipulacja to jest przekroczenie, wszystko musi być przekazywane takie jakie jest z odbiorów czystych i duchowych, z Woli Bożej, dla ciebie tworze.
Most duchowy to odbiór obrazów i tekstów z poziomu duchowego, o czym wszystko napisane jest w Przesłaniu Graala.
Bardzo prosto i przez PRAWDĘ tobie tworze dane Słowo byś je w obrazach zobaczył, a twory ludzkie chcą obrazy przyjąć rozumowo, to nie jest możliwe.
Obrazy i teksty mogą być odbierane tylko przez tylny mózg i zobaczone przez trzecie oko, mózg przedni, w pełnym rozluźnieniu i spokoju.
Otwarcie ducha twego otworzy twój odbiór z góry, zgodnie z planem BOŻYM na Ziemi.
Most duchowy trzeba oczyścić, uzdrowić i wzmocnić odbiorem.
Komentarze (0)
BRAK WSPÓŁCZUCIA
 Oceń wpis
   

 

BRAK WSPÓŁCZUCIA
63.
Brak współczucia dla tych, którzy nie chcą poznać PRAWDY i przekręcają Przesłanie Graala pod swoje potrzeby, tu na Ziemi, bo są ślepi i głusi.
Przeczytałam dziś z Przesłania Graala rozdział pt.: »CO TAK WIELU LUDZI ODDZIELA DZIŚ OD ŚWIATŁA« i rozumiem, iż oczyszczanie ziemi z rozumowców, sług ciemności, musi się odbyć jak najprędzej, ponieważ i tak niczego nie zrozumieją, choć podane mają bardzo prosto i jasno, badajcie Słowo i wszystko wokół siebie, kierujcie się odczuwaniem, a nie rozumem.
Ten rozdział doskonale tłumaczy jakie wszystko jest ciemne, a stojąc w ŚWIETLE zostaje obnażone z oparcia, mimo to wraca do starych ram i tapla się dalej wygodnie w błocie.
Boże Ojcze, Przenajświętszy, Wielki, Wieczny, w swej Wielkiej Łasce, w swej Wielkiej Miłości do stworzenia, daj Panie wszystkim tworom na Ziemi, wszystko co jest dla nich korzystne, bo oni sami już tego nie widzą, oni nie chcą się nawet wysilić, aby Syna Twego Panie, Jezusa Chrystusa rozpoznać tu na Ziemi.
Ci co powinni Słowo badać i rzeczowo do wszystkiego podchodzić, zgodnie z Przesłaniem Graala »W ŚWIETLE PRAWDY«, niczego nie zrozumieli, nie wysilają się wcale, a wręcz odwrotnie, dają świadectwo swojej wiary w ciemność, w najniższe rządze.
Przykazanie ósme, cyt.: »NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU!«, dla nich nic nie znaczy, dalej oskarżają o różne dziwne sprawy, to całkowicie potwierdza, że nie rozpoznali prawdziwego przesłania w Przesłaniu Graala ABD-RU-SHINA i nie przestrzegają praw w stworzeniu, a jeszcze nawołują do nie przestrzegania prawa STWÓRCY innych.
Dalej oskarżają i pomawiają pomimo upomnień, przedstawiają siebie w najgorszym nurcie i sami tego nie widzą, że robią niewłaściwie, jeżeli tak twierdzą, że ich to nie dotyczy, to niech idą własną przez siebie wybraną drogą i zobaczymy za chwilę, kto jaki jest i komu służy.
Czysty jasny duch zajmuje się sobą, swoim rozwojem duchowym, pomaga duchom jak odczuwać, daje innym tylko to, co jest dla nich korzystne, nie zajmuje się pomawianiem i lżeniem innych, bo przestrzega Dziesięć Przykazań.
Buduje wszystkich i wszystko wokół siebie Miłością duchową, która jest wymagająca, surowa i sprawiedliwa, podpowiada jak żyć, aby było to zgodne z prawami Stwórcy.
 
 
Komentarze (0)
ŻYCIE TO NIE BAJKA
 Oceń wpis
   

ŻYCIE TO NIE BAJKA
62.
Życie na Ziemi to nie jest bajka, to twarda walka każdego ducha, o swój byt tu w gęstej materii.
Wołam, nie do rozumu, nie do ciała ziemskiego, wołam do ducha będącego obecnie na Ziemi.
Wszystko się łączy na splocie słonecznym, cały układ nerwowy, łączy się z układem krwionośnym i układem trawienia.
Taki układ człowieka ziemskiego, to łączenie ducha i ciała ziemskiego, jedno bez drugiego nie istnieje tu na Ziemi.
Oko ziemskie nie rejestruje ducha, widzi tylko ziemskie ciało zwane duszą, otoczka gęstomaterialna dla ducha, można tylko odczuć energetycznie.
Światło tęczy wchodzi przez centrum korony, przechodzi przez wszystkie centra, kotwiczy w Ziemi i wraca do góry, do STWÓRCY, tylko wtedy kiedy żyjesz zgodnie z prawami stworzenia, i wszystko jest w równowadze.
Wszystkie centra napełniają się kolorami tęczy, bo każdy kolor to przypisane do niego organy, gdy brakuje jakiegoś koloru z tęczy, to znaczy że się stresujesz, nie żyjesz zgodnie z prawami natury, tym blokujesz swoje duchowe odczuwanie.
To kanał energetyczny płynący przez twoje naczynie z energią Miłości, byś odczuł co masz do odczynienia ze wszystkich inkarnacji na Ziemi.
Zablokowane energie na splocie słonecznym, to twoje centrum energetyczne jest martwe, słabniesz, brak ci powietrza, ciągle jesteś zmęczony i śpiący, idziesz do fachowca ziemskiego medyka, wyniki badań które robią są tzw. dobre, a ty dalej słabniesz, bierzesz dziwne leki i to już jest kara za głupotę, bo sam się zablokowałeś, sam spowodowałeś osłabienie i karzą cię lekami, bo nie chcesz sam się wyleczyć, wszystko jest w tobie od zawsze.
Dostałeś od STWÓRCY doskonałe naczynie, ziemskie ciało, w którym wszystkie komórki mają system samoleczenia, samouzdrawiania i samooczyszczania, trzeba tylko słuchać swojego wnętrza w każdej chwili, swojego ducha i odczuć iż musi być równowaga wewnętrzna, twoim obowiązkiem jest zadbać należycie o darowane przez Stwórcę naczynie.
Czerwony, kolor centrum podstawy, pobudzający, kolor który rozpali wnętrze, nie używać bezpośrednio na zapalenie, bo je wzmocni i będzie gorzej.
Duch ludzki, który ma za dużo czerwieni, jest ciągle pobudzony, rozpalony i podenerwowany, trzeba wyrównać kolory kolorem przeciwstawnym niebieskim.
Pomarańczowy, kolor centrum krzyżowego, pobudza organy do pracy, zastój limfatyczny i układ krążenia też ruszy, aby była harmonia wewnętrzna, prawidłowe ciśnienie.
Żółty, kolor splotu słonecznego, tu są procesy stabilizujące organizm, to kolor łagodny, uniwersalny, wszystkim niezbędny, jak słońce na niebie.
To jest centralne zarządzanie całym organizmem, mózg jak dyrektor pilnuje wszystkiego i wydaje decyzje, wie co należy natychmiast uruchomić, a co można odłożyć na później, aby wszystko w ciele człowieka sprawnie działało, bo duch pilnuje uczucia i podpowiada z wnętrza.
Zielony kolor to centrum serca, to centrum Miłości duchowej, brak koloru zielonego nie ma w organizmie prawidłowego oczyszczania, brak koncentracji, zielony wycisza i uspokaja, łagodzi ból serca, leczy płuca, oczyszcza nerki, wątrobę i układ krwionośny.
Niebieski, kolor przeciwzapalny, centrum gardła, związane z mówieniem PRAWDY.
Chłodzi i leczy stany zapalne, przeciwstawny do czerwonego, to równowaga wewnętrzna, 50% niebieskiego i 50% czerwonego.
Można uśpić leniwego, a uspokoić rozdrażnionego.
Indygo kolor, centrum trzeciego oka, symbol jasnowidzenia, leczący uszy, zatoki, zęby, działa kojąco na kolana i rany na ciele ziemskim.
Fioletowy kolor to centrum korony, wpływa energia, to kolor rozwoju duchowego i chorego układu nerwowego, aby go wyleczyć trzeba dużo fioletu, bez stresu, pełny luz, najważniejszy jest rozwój duchowy, wolny duch i odbiory z ducha, PRAWDA w której zawarta jest MIŁOŚĆ.
Wypełniają się prawa STWÓRCY na Ziemi, bądźcie zdrowi i szczęśliwi, bądźcie wolni i duchowi.
 
Komentarze (0)
KURSY I SZKOLENIA Z ROZWOJU DUCHOWEGO
 Oceń wpis
   
 • SZKOLENIA I KURSY Z ZAKRESU

  ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO.

   

  JAK ŻYĆ BY OSIĄGAĆ BARDZO DOBRE WYNIKI W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM.

  ZDROWY DUCH TO ZDROWE CIAŁO, TO DOBRZE FUNKCJONUJĄCA FIRMA TEGO ZDROWEGO CZŁOWIEKA.

   

  Składam Państwu ofertę szkoleń i kursów dla każdego człowieka niezbędnych z zakresu rozwoju duchowego i osobistego.

  Praca nad sobą i prawdziwe informacje, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania na rynku sprzedaży i rynku pracy, poprowadzą wszystkich zainteresowanych prosto na szczyty ich możliwości, świadomy człowiek to widzący człowiek, może widząc gdzie idzie zajść wysoko, ślepiec nigdzie nie dojdzie ponieważ niczego nie może zobaczyć, ciągle będzie się potykał i upadał, tak się dzieje z wieloma ludźmi na Ziemi.

  Wiedza jest każdemu człowiekowi niezbędna do właściwych wyborów, których każdy dokonuje w każdej chwili swego życia.

  Jak zamienić destrukcyjną krytykę siebie w twórcze wsparcie siebie, i uwierzyć w siebie.

  Moja wieloletnia współpraca z wieloma firmami, zaowocowała doświadczeniem w kontaktach z ludźmi w bezpośredniej sprzedaży, a moje widzenie aury człowieka i jasnowidzenie oraz jasnoodczuwanie, dar uzdrawiania pozwala mi widzieć i odczuwać wszystko co jest niezbędne do pracy nad swoim rozwojem duchowym, aby osiągnąć wysoki rozwój osobisty i zawodowy.

  Świadomy człowiek to przekonanie do tego co się myśli, mówi i czyni.

   

  Kurs odbywa się w każdą pierwszą sobotę i niedzielę miesiąca , 16 godzin niezbędnych informacji i zależności potrzebnych każdemu do indywidualnego osobistego rozwoju.

   

  Koszt wynosi 500,00 PLN, zarezerwowanie terminu to wpłata na konto 100,00 PLN.

  Każdy uczestnik ma możliwość indywidualnych kontaktów, oraz stałej współpracy dla osiągnięcia jeszcze lepszych wyników.

   
  Więcej informacji: Tyara Elżbieta Gas
                                45-533 OPOLE ul. Cybisa 1

                                tel: 0 - 77 45 40 919 lub komórka 0 604 571 288

   
  Moje strony w Internecie     http://www.szkolaegzorcystowpl.blog.onet.pl
                                              http://www.uzdrowicieltyara.blog.onet.pl
                                              http://www.objawieniapl.blog.onet.pl
   
   

   

Komentarze (0)
FARYZEUSZE DZIŚ
 Oceń wpis
   

FARYZEUSZE DZIŚ
61.
Faryzeusze dziś krzyczą jeszcze głośniej niż 2000 lat temu, nie chcą zobaczyć PRAWDY po raz drugi, są za kotarą ciemności, w innym świecie, opierają się na fałszu, na nieprawdziwych danych, na pomówieniach wymyślonych przez siebie, skrajnych sytuacjach podobnych do dzisiejszej gazety, z małej sprawy, której nie ma, można zrobić duży dym, i nic więcej.
Opluwanie to w ich stylu, nie badają Słowa, tylko zajmują się osobą, tak długo aż dostaną cios prosto w nos, w skutku zwrotnym.
NIE WSTYD WAM?
Tak ciągle krzyczeć, dziś już innymi słowami, bo formy się zmieniły, choć duchy te same, w innej formie występują, bo i procesy inne i inne czasy.
Każdy duch na Ziemi musi się określić, czy jest przy Świetle, służbie Stwórcy, czy stanie po przeciwnej stronie, po stronie ciemności.
Jak to pięknie wyśpiewuje Wiśniewski: »Dokąd idziesz Polsko, do bram raju, czy do bram piekieł«, odbiór doskonały, choć sam autor nie poszedł za odbiorem, bo by stał już dziś przy Żywym Słowie, Jezusie Chrystusie, a go tu nie ma.
Wielu próbowało rozwoju duchowego przy Synu Bożym, lecz trzeba jasno patrzeć w przyszłość, trzymać się mocno odbiorów i nie dać się zagrzebać w przeszłości, w starych śmieciach.
Bo to ciemność, czarne wizje, rozum ogranicza czasem i przestrzenią, nie należy kierować się umysłowymi wywodami, ani cielesnymi doznaniami, a tylko i wyłącznie wewnętrznymi odbiorami, które na początku są bardzo subtelne, ale jak się ich przytrzymamy, to następnie wszystko się zmienia z minuty na minutę, jest łatwo, trzeba mieć silną wolę i mocny charakter, trzeba się ciągle uczyć wszystkiego na nowo, to co było nie jest ważne, jest tylko to co jest dziś, TU i TERAZ.
Nie wstydzę się tego czego codziennie doświadczałam, bo to są moje perły i nie dam sobie je odebrać żadnym faryzeuszom.
Krzyczcie sobie, aż się wam znudzi, ja się będę zajmować sobą i idę drogą do Światła by służyć STWÓRCY, czy to się wam podoba, czy nie.
Nauczyłam się odróżniać puste gadanie Romana R. i jemu podobnych, od SŁOWA STWÓRCY napełnionego Miłością surową, wymagającą i sprawiedliwą, wiem co jest korzystne dla mnie.
Krzyki faryzeuszy mnie nie dziwią, bo widzę co jest wokół, obłuda, okłamują siebie, nie chcą widzieć Prawdy, łudzą się, że sobie wszystko kupią za pieniądze, a mówienie; »nic mi nie mów, bo ja nic nie chcę wiedzieć«, to farsa. Jak chcecie żyć w pogardzie dla samego siebie i ułudzie, że nic się nie stanie, to wasza sprawa, ja i tak będę nawoływać; obudźcie się już teraz, bo czas najwyższy, potem będzie już za późno.
To jest moje zadanie na Ziemi: dać Świadectwo PRAWDY, tutaj w najgęstszej materii, choćby tylko jeden się obudził i uratował dzięki mnie, to już będzie sukces ogromny i za to będę dziękować tysiąckrotnie STWÓRCY, że mogę tak pracować i głosić PRAWDĘ od dziś na zawsze.
Roman R. opowiada się po stronie faryzeuszy, drzwi przycięły palce, które Roman R. sam osobiście sobie zatrzasnął, pozostając na zewnątrz, nie ma kluczy, bo je osobiście oddał, siedem zamków, którymi jest zamknięte Przesłanie Graala, nie ma się z czego cieszyć, że ciemność usiłuje zawładnąć kolejnym duchem, a on osobiście tego nie widzi, choć tyle lat czytał Przesłanie.
Romanie R., tylko ludzkie duchy wysoko wierzące w Stwórcę pozostaną obojętne co Roman R. napisze, a odejdą ci, co nie wierzą, to ich sprawa, ich wiara w siebie jest słaba, życzę im zawsze wzlotów duchowych, porzucenia ciemności, oraz podciągnięcia na wyżyny, rodzin ziemskich, aby wszyscy szli do PRAWDY.
Przesłanie Graala »W ŚWIETLE PRAWDY« jest własnością STWÓRCY, a dziś Syn Boży Jezus Chrystus jest na Ziemi i jest Jego własnością, ma służyć do rozwoju duchowego wszystkim duchom w materii, a »wara« to dla ciemności, Romanie R. szlaban już się przejawia, widać coraz mocniej.
Żaden ludzki duch na Ziemi nie był, nie jest i nie będzie właścicielem Przesłania Graala.
Stwórca wie wszystko i widzi wszystko, w każdym momencie, w każdej chwili, każdego z nas obowiązuje to samo prawo, obowiązujące dla wszystkich tworów na Ziemi, każdy dostanie to co według Dziesięciu Przykazań i trzech praw sobie wypracował w pocie czoła lub za parę złotych sprzedał, oczerniając i opluwając innych.
Jak Roman R. nie ma argumentów do obrazów ani tekstów, to aby się wykazać używa słów brukowców, co chodzą i plują po bruku, według ziemskiego prawa, oczernianie innych jest karalne, dobry prawnik ziemski w Sądzie ziemskim mógłby wygrać duże odszkodowanie.
Ale ja Tyara wybaczam to Romanowi R., bo nie wie co sobie czyni.
Choć nie jest świadom praw Stwórcy i tak działają, a śmieje się ten, kto śmieje się ostatni.
Faryzeuszom zawsze powiem; wara ode mnie i koniec!
Nie mam zamiaru z takimi rozmawiać, na żadne tematy, tym bardziej, że każdy się określił.
ŻEGNAJCIE!!!
 
Komentarze (0)
JA TYARA 60.
 Oceń wpis
   
 • JA TYARA
  60.

  Ja Tyara jestem zwykłym ziemskim duchem, który w swej tęsknocie do czystości duchowej przeszłam wiele różnych sytuacji dobrych i złych, moje doświadczenia jak perły w koronie lśnią, to one otworzyły mi drogę do rozwoju duchowego, do rozwoju wewnętrznego, to ja sama kierując się uczuciami odrzucałam po kolei wszystkie fałszywe drogi, wszystkich ziemskich ludzi kierujących się materią, zarabianiem pieniędzy, pieniądz jest potrzebny do życia na Ziemi, ale dla mnie nigdy nie był celem, tylko narzędziem.

  Zawsze wiedziałam, że doświadczając skrajnych sytuacji, uczę się i czekam na coś wielkiego, bardzo wielkiego, a to przecież podstawa rozwoju duchowego, niezbędnego każdemu duchowi co jest na Ziemi.

  Im bardziej otwarty duch, tym mocniejsze połączenie z duchowym poziomem, ziemski duch może rozwój taki osiągnąć, duch ludzki z Boskiego nic nie ma i nigdy nie miał, to bałwochwalstwo.

  To co widzę może zobaczyć każdy otwarty, wolny, rozwijający się duch i tego życzę każdemu duchowi będącemu obecnie na Ziemi.

  Energetycznie mocny duch, to dar od STWÓRCY, nie rozwijany staje się klątwą, a rozwijany daje ogromne możliwości pomocy chorym ludzkim duchom i prowadzenie ich do ŚWIATŁA, do STWÓRCY.

  Ja Tyara zostałam wyniesiona do góry ponieważ jestem jasnowidząca i STWÓRCA w swej wielkiej Miłości do stworzenia obdarował mnie swoją łaską i obdarzył mnie darem uzdrawiania i prowadzenia tych co się zagubili i nie mogą znaleźć drogi do STWÓRCY.

  Prowadzi mnie PRAWDA, MIŁOŚC do PANA naszego, do Jedynego Najświętszego BOGA, po to by iść najczystszą drogą do ŚWIATŁA.

  Ja Tyara przyszłam na Ziemię spełnić misję i dawać zawsze świadectwo PRAWDY, dla ziemskich duchów tu na Ziemi. Przysięgałam!

   

Komentarze (0)
MARNUJESZ CZAS SWÓJ
 Oceń wpis
   

MARNUJESZ CZAS SWÓJ
59.
Duchu ludzki twoja ostatnia szansa, ostatnia sekunda do podjęcia decyzji się kończy, marnujesz czas przeznaczony na rozwój duchowy, już więcej nie będziesz miał okazji aby się stać duchowym i służyć STWÓRCY, tu w najgęstszej materii na Ziemi.
Duchu wołam do ciebie przejrzyj na oczy, byś zdążył poznać PRAWDĘ przed wydarzeniami, które coraz mocniej działają na Ziemi, wypalając codziennie najciemniejsze miejsca, wypalają ciemne bagaże na głowie czy karku ludzkich tworów, te ciemne formy, których już nie da się oczyścić, skierować do PRAWDY, bo poszli w dół, brak im pokory, brak jakichkolwiek światłych wartości, tylko ciemności widzą i nic więcej, ponad to nie wyściubiają nosa, siedzą w bagnie po czubek głowy, a stamtąd nic już nie da się zobaczyć poza błotem.
Wszystkim i wszystkimi ludzkimi tworami na Ziemi kieruje strach, przed czymś czego nie ma, boją się tylko i wyłącznie swojego cienia, już jest taki ciemny, że nie widzą różnicy między sobą a cieniem, który za nimi stoi i straszy.
PRAWDA jest jasna, świetlista i czysta, każdy kto da się poprowadzić PRAWDZIE i będzie kierował się uczuciem, śpi spokojnie i czuje się bezpiecznie, taki duch jest odważny i nie zna strachu.
Na złodzieju czapka gore i śpi jak zając pod miedzą, czuje się ciągle zagrożony, bo piętno kłamstwa i oszustw wypala pieczęć na twarzy, a skradzione rzeczy palą ręce i ciało, ciągle musi uciekać, przed ludźmi, bo się ich boi, że się upomną o swoje pieniądze i produkty.
Kłamstwo popędza kłamstwo, już sam nie wie co jest prawdą, a co kłamstwem, wszystko zmyślone, ciemne i ukrywane, na strachu jadą szybciej w dół do piekieł, do rozkładu.
Dlatego wołam do was: materia się nie liczy, liczy się tylko wolny duch, którego celem jest powrót do domu, do raju duchowego.
Materia jest potrzebna do wspierania procesów duchowych nawet dla najbogatszych ludzkich duchów na Ziemi.
Żywe sedno świeci promieniami miłości duchowej, to otwarcie na wszystko co dobre i potrzebne, to bogactwo duchowe, a rozum to martwota, brak energii, nic nie ma, to bieda duchowa.
 
Komentarze (0)
PAMIĘĆ DUCHOWA
 Oceń wpis
   

PAMIĘĆ DUCHOWA
58.
 
Pamięć duchowa to wszystko to, co zapamiętał twój duch we wszystkich inkarnacjach, to co przerobił, przeżył, duch wie wszystko o Prawdzie i Miłości, o prawach STWÓRCY, ale spętany kajdanami rozumu nie może ci nic podpowiedzieć, bo jest zakneblowany, stara ci się wszelkimi sposobami podpowiadać, ale twój rozum i tak niczego nie chce słuchać, i działasz tak jak twój rozum ci każe, rozum powinien służyć duchowi, ale twój rozum służy ciemnościom bo przerwałeś most duchowy.
Każdy człowiek ziemski otrzyma to na co zasłużył, ducha trzeba koniecznie słuchać, nie da się słuchać rozumu, bo on dzieli włos na czworo, produkuje różne dziwne myśli i wciąga w pułapkę stresu, strachu i paniki, co doprowadza ciało ziemskie do choroby, a ducha do upadku.
Z tego samego źródła płynie do ducha z poziomu duchowego wszystko co jest korzystne dla całości, czyli dla ducha i jego ziemskiego pojazdu - ciała.
Rozum nie odbiera niczego duchowego, może tylko wymyślać lub wymuszać obrazy, które nie są przekazem z duchowego tylko chceniem ziemskiego ciała i jego instynktów najniższych.
STWÓRCA prowadzi każdego ducha ludzkiego poprzez podpowiedzi, lub kłody rzucane pod nogi, stworzenie mową PANA i wiadomo, że słuchając, kierując się tak zwaną intuicją idziemy najlepszą drogą dla nas, z góry widać najlepiej co jest dobre, a co niewłaściwe.
Rozum nie podpowiada tylko kusi pokusami, bo nie jest logiczny sam w sobie, powinien służyć duchowi i wyciągać logiczne wnioski, gdy słuchasz ducha swego z pamięci duchowej doskonale wiadomo co jest PRAWDĄ, a co jest fałszem.
Ciemność poprzez rozum jako narzędzie blokuje ducha twego, wtedy ciało w stresie boi się tego co rozum tworzy ze strachu, powoduje panikę, formy te nabierają kształtów demonów i form tak ogromnych, że strach się bać.
Taki ziemski człowiek już się topi w bagnie swoich rozumowych form i energii negatywnych, nie potrafi już rozróżnić co jest dobre, a co złe, przez rozum dotarł do człowieka Lucyfer i już ma w pułapce ducha, mocno go trzyma, zrobi wszystko, aby go nie wypuścić, będzie mu wciąż produkował nielogiczne wątpliwości i stworzy mu panikę, aby nie mógł niczego odczuć, nawet logicznie pomyśleć, po prostu wpada w labirynt ciemności, a to już jest przepaść, bardzo trudno się wydostać, tylko poprzez bardzo mocne chcenie i pracę nad sobą czyli rozwój ducha.
Takie są fakty, ale ten co jest blokowany przez rozum nie potrafi już odczuć prawdziwej Miłości, ponieważ nie słyszy głosu swojego ducha, nie słucha podpowiedzi z poziomu duchowego, nosi okulary bo nie chce widzieć PRAWDY, boi się ciemność, że zostanie odkryta i odrzucona.
Każdy kto wykuwa na pamięć różne naukowe wywody i tezy naukowców, nie bada czy to jest prawdziwe i dobre, lecz kieruje się małym wycinkiem rozumowej wiedzy innych i sam tak rozwija swój rozum by dostać jakiś papierek, który daje ziemskie stanowiska, choć ta wiedza innych nigdy mu się w życiu nie przydaje, wręcz odwrotnie tym blokuje swojego ducha i przerywa połączenie duchowe, szkodzi sobie i innym, jest w pułapce wiedzy naukowej rozumu, który działa wbrew prawom natury, co niszczy ciało ziemskie i niszczy wokół siebie naturę, a powinien ją wspierać żeby wszystko współbrzmiało w prawach STWÓRCY.
Człowiek ziemski gdyby się rozwijał duchowo zaszedł by w rozwoju techniki o wiele, wiele wyżej, niż jest dziś bez szkody naturze, a służyło by to we wszechświecie wszystkim i wszystko by kwitło, a jest odwrotnie, ziemski człowiek powoduje samozagładę Ziemi.
Szerzy się zło, wojny, terroryzm i choroby, głód i bieda, a wszystkim rządzi pieniądz, bo ciemności rozdawały karty poprzez sprzedajnego człowieka zablokowanego duchowo.
Tylko wolne duchowo narody, suwerenne powinny ze sobą współpracować, wspierać się wzajemnie, nie może nikt nikogo napadać, rabować i kontrolować ich dobra materialne, wszyscy mają prawo do rozwoju duchowego, zgodnego z prawami STWÓRCY, tam gdzie są na Ziemi, zgodnego z jego duchem i z tym po co przyszedł do materii.
Wszystkich wołam: idźcie i szukajcie PRAWDY, żyjcie zgodnie z prawami STWÓRCY, bramą dla was jest JEZUS CHRYSTUS, ale to wy musicie się wysilić, by to subtelnie odczuć, kierujcie się duchowym odczuwaniem, odrzucicie rozumowe wariacje!
 
 
Komentarze (0)
PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU
 Oceń wpis
   

PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU
57.
Prawdziwe znaki w stworzeniu to znak PRAWDY BOŻEJ złoty Krzyż równoramienny, w którym zawarta jest MIŁOŚĆ, cztery zielone serca w Krzyżu.
Współbrzmienie męskości - ramię pionowe - z żeńskością - ramię poziome, w prawach stworzenia w MIŁOŚCI duchowej, wzajemne wspieranie, szacunek, to jest szczęście i radość.
Takie prawdziwe znaki są w wielu miejscach na Ziemi, ale dziś nikt nie pamięta co oznaczają i że jest to znak PRAWDY BOŻEJ.
Syna Bożego, Jezusa Chrystusa można rozpoznać właśnie po znaku PRAWDY i Gołębicy symbol WOLI BOŻEJ w stworzeniu.
Syn Boży, Jezus Chrystus stoi w Sile i w Prawdzie, osoba odczuwająca lub widząca może Jezusa Chrystusa po tych właśnie znakach rozpoznać.
Kielich Graala, to symbol ziemskiego ciała Syna Bożego, będącego obecnie na Ziemi,
Trwa budowa Królestwa Tysiącletniego, Czystości i Trójjedyności od 07.09.2007roku.
Trójjedyność STWÓRCY, to znak piramidy, a w niej Oko Wszechwidzące i Wszechobecne.
Znak do dziś w wielu miejscach obecny, ale nieprawidłowo odczytany, rozumowo bez uczucia poprzez różne dziwne ludzkie twory, które nie służą STWÓRCY.
Pamiętaj ludzki duchu służenie STWÓRCY, to czyste myśli, czyste serce i czyste czyny, to przestrzeganie wszystkich praw w stworzeniu 100%, nie 99%, bo to nie wystarczy żeby dojść do bramy,, do Jezusa Chrystusa, by zostać tu na Ziemi i żyć w Nowym Królestwie.
 
Komentarze (0)
FAŁSZYWE ZNAKI
 Oceń wpis
   

 

FAŁSZYWE ZNAKI
56.
Fałszywe znaki wznoszą się wysoko, ponad głowami ziemskich ludzi, zaznaczając te miejsca, gdzie na fałszywych poglądach wciskanych z poziomu strachu i litości zarabia się duże pieniądze i chce się leniwie żyć, na zasadach ciemności, wymyśla się rozumowo różne nielogiczne cuda, by na smyczy wodzić i czyścić z pieniędzy tych, którzy się dają, tych którzy sobie na to zasłużyli, po prostu pranie mózgu, ale to ich wielka wina, jednych i drugich.
Energia litości jest z poziomu energii morderstwa, dlatego jak się ma miękkie serce trzeba mieć twardy zadek do przyjęcia kopniaków.
Ci, którzy wieszają sobie na szyi fałszywy znak dają informacje o sobie, są zaznaczeni tym czym się na zewnątrz kierują, takich należy odrzucić, a miejsca które mają fałszywe znaki omijać z daleka.
Jeżeli taki fałszywy znak wisi w twoim domu, to znaczy, że nie kierujesz się PRAWDĄ i prawami STWÓRCY, to znaczy, że kierujesz się i swoje ziemskie życie opierasz na fałszu, na ciemnocie swojej i tych, którzy takie znaki propagują, to ciemnogród.
STWÓRCA w PRAWDZIE i w ŚWIETLE pokazuje ludzkim duchom jasne czyste prawa i świetliste drogi, tu wszystko musi być oparte o MIŁOŚC, ponieważ STWÓRCA to ŚWIATŁO, a w ŚWIETLE nie da się nic ukryć, pokazuje się takie, jakie jest prawdziwe, dobre lub złe, wszystko się teraz musi wyżyć do końca.
PRAWDA wreszcie musi zaprowadzić na Ziemi porządek zgodny z prawami w stworzeniu.
Jest nie do przyjęcia ,aby ci, co ograbiali i ograbiają innych, żyją na fałszywych poglądach, sprawiali władzę na Ziemi, ponieważ ziemski człowiek na takie sytuacje pozwolił sam, to zaszło już tak daleko, iż dziś jest niezbędna interwencja STWÓRCY, żeby przywrócić na Ziemi naturalny porządek, zgodny z prawami Najświętszego BOGA.
Rozum człowieka tak dalece się zapędził w kozi róg, że już nie potrafi oddzielić ziarna od plew, plewy są serwowane przez różnych rozumowców, tylko po to, żeby mieć jeszcze więcej i absolutną władzę, choć i tak mają bardzo dużo, że sami nie są w stanie z tego skorzystać i nie chcą z nikim się podzielić, poszli w materię i nie przestrzegają praw które obowiązują na Ziemi, dlatego jest konieczna i uzasadniona interwencja STWÓRCY, musi wszystko się zmienić na nowe i każdy ziemski człowiek musi nauczyć się być duchowym, żyć zgodnie z PRAWDĄ i MIŁOŚCIĄ, wtedy wszyscy na Ziemi będą szczęśliwi, zdrowi, syci i bogaci we wszystko, co jest niezbędne do życia w prawach STWÓRCY na Ziemi, bez smyczy i przywiązywania się do materii, bo to jest niewłaściwe i pęta ducha ludzkiego.
Przez chciwość człowieka i jego rozbudowane ego przez rozum, królowała do tej pory ciemność, podszeptywał Lucyfer, ale dziś już KONIEC! Powiadam wam koniec tego panowania!
Ponieważ nie chcieliście dobrowolnie sami się zmienić, Stwórca żąda od was posłuszeństwa, jeżeli tego nie zrealizujecie, to zostanie wymuszone posłuszeństwo, bo to jest korzystne dla wszystkich duchów ludzkich, z prawdziwej MIŁOŚCI dostaniecie wszystko, na co zasłużyliście zgodnie z waszą wiarą, prawa STWÓRCY i żywioły przywołają wszystkich do porządku, aby budowa nowego Królestwa na Ziemi była oparta tylko i wyłącznie o MIŁOŚĆ i PRAWDĘ.
Wszystko co złe zostanie odcięte i zniszczone całkowicie zamienione w pył, każdy kto nie da się zmienić musi odejść ,aby ci którzy zechcą się zmienić, mogli zbudować na mocnych fundamentach wszystko oparte o prawa STWÓRCY, wszystko musi stać w ŚWIETLE, w czystości i skierowane do PRAWDY.
Wszystkie fałszywe znaki muszą runąć, ponieważ mają źródło energii w morderstwie i wokół jest tylko kłamstwo, mają pieczęć klątwy, zbrodni!
 
Komentarze (0)
SŁOWO
 Oceń wpis
   

SŁOWO
55.
A SŁOWO stało się Żywe i zamieszkało między nami, ludźmi ziemskimi.
 
ZWIASTOWANIE DLA ZIEMSKICH LUDZI.
 
SŁOWO musiało doświadczać najciemniejszych energii, poznać najciemniejsze miejsca i ciemnych ziemskich ludzi, aby móc pomóc duchom będącym obecnie na Ziemi.
SŁOWO przeżywało na Ziemi wiele sytuacji logicznych i nielogicznych, dobrych i złych, po to by zrozumieć, przeżyć i odczuć możliwości pomocy, duchom którym jeszcze można rzucić linę sformowaną z PRAWDY.
Żywe SŁOWO, Jezus Chrystus mieszka między nami ludzkimi duchami i jest nierozpoznawalny przez ludzi, choć cały czas daje znaki, podpowiada, jestem tu i teraz obecny, choć wy mnie nie chcecie rozpoznać, zobaczyć i odczuć.
STWÓRCA zsyła na Ziemię swoją część, ŻYWE SŁOWO, PRAWDĘ i MIŁOŚĆ, wszystkie duchy ludzkie na Ziemi muszą żyć zgodnie z Prawem BOŻYM, trzeba zniszczyć ciemności, które wytworzyli ludzie na Ziemi.
Wszystko co SŁOWO czyni na Ziemi, czyni z Ojca, dla Ojca, w Ojcu.
Śmierć już czeka, do pracy dużej się szykuje, ponieważ ludzkie duchy śpią i nie chcą się obudzić, czas już nadszedł.
Stany Zjednoczone, Anglia, w części Afryka, w Azji duże zniszczenia.
Ziemski tworze sam sobie przygotowałeś to co dawałeś, to z powrotem dostaniesz, tyle że zwielokrotnione, w skutku zwrotnym.
Nienawiść, wojny, terroryzm, choroby i zło są obce STWÓRCY, który tylko z MIŁOŚCIĄ jest tożsamy.
Słowo na Ziemi walczy z ciemnościami, które są wynikiem działań wszystkich tworów na Ziemi, ponieważ są czasy ostateczne.
Koniec takich działań człowieka. Wszystko co ciemne musi zginąć, aby SŁOWO mogło zrealizować czystą MIŁOŚĆ, popartą działaniami czystych duchów ludzkich dążących w cnocie do służby Jedynemu Najświętszemu OJCU.
Człowiecze, zanim odpowiesz »NIE!« bardzo mocno odczuj, nie rozbieraj rozumowo, bo się zgubisz w labiryncie ciemności i będziesz krążył na rondzie w pułapce jak mucha koło lepu.
STWÓRCA nasz Ojciec, jeszcze wzywa i czas najwyższy abyś to wołanie usłyszał, ŻYWE SŁOWO czeka na was na Ziemi, w Polsce, w Opolu.
 
Komentarze (0)
MARTWOTO POWSTAŃ
 Oceń wpis
   

 

MARTWOTO POWSTAŃ
54.
Martwoto powstań! I rusz się do pracy duchowej, narodzie wybrany nic was nie minie, jak przyjdzie czas, musicie być przygotowani na przyjęcie JEZUSA CHRYSTUSA na Ziemi.
Ludzkie twory sami sprzedaliście swoją wiarę, za parę srebrników, sprzedaliście PRAWDĘ, sprzedaliście za materialne dobra, dla lenistwa duchowego, dla wygód, nie ma usprawiedliwienia dla takich działań.
Stoją przed wami apostołowie i wy ich nie rozpoznajecie, ich nie widzicie, a apostołowie świecą i duchowi muszą widzieć świecenie, ale w was jest martwota, brak oznak życia, liczy się tylko materialne, liczy się tylko pieniądz, nie ma nic co by was interesowało z życia duchowego.
Powiadam wam, że będziecie szybko maszerowali do bramy duchowej, szybciej niż się spodziewacie, sami zrzucicie wszystkie obciążenia was duszące i pętające kajdanami rozumu i pójdziecie za SŁOWEM, za prawami STWÓRCY.
Sami z własnej inicjatywy będziecie ścigać ciemnych i ich ciemne dogmaty, będziecie zrzucać z wszystkich miejsc fałszywe znaki, choć się trzeba zająć sobą i jak najszybciej przyjąć PRAWDĘ, rozjaśnić siebie i kierować się tylko intuicją i uczuciem.
Żyjecie jak pasożyty, otrzymaliście w używanie wszystkie dobra od STWÓRCY, w opiekę tak jak i ziemskie ciało, ale swój czas marnujecie, niczego nie szanujecie, a wręcz wszystko niszczycie, wszystko uznajecie za swoją własność.
Pamiętaj tworze ludzki: jesteś gościem tu na Ziemi i możesz korzystać z suto nakrytego stołu, ale to nie jest twoja własność, tym bardziej należy wszystko szanować, a ty jeszcze odwracasz się od właściciela stworzenia, od STWÓRCY, zamiast dziękować za wszystko szanować z MIŁOŚCIĄ, żyć zgodnie z PRAWDĄ.
Dziwnie się ubieracie, śmieci jecie, nie szanujecie Słowa, a o energiach i życiu duchowym nie macie pojęcia.
Cały czas schodzicie w dół do ciemnej piwnicy sąsiada, której nie znacie, błądzicie po omacku i nie chcecie nic wiedzieć o ŚWIETLE, które rozjaśnia wszystkie pomieszczenia i drogi i prowadzi tylko do Najświętszego STWÓRCY, do prawdziwego twojego domu, do raju duchowego.
Zmieniacie swój prawdziwy wygląd farbując włosy i zakrywając piękne prawdziwe oblicze maskami z kremów, których wcale nie potrzebujecie, jakieś dziwne mazidła i mydła stosujecie, jakieś dziwne płyny pijecie, sama chemia, brak czystej wody źródlanej, a pijecie dziwną wodę sztucznie wzbogacaną chemicznymi świństwami z plastików zwanych petami, czyżby plastik wam smakował?
Nie szanujecie nikogo i niczego, a przecież JEZUS CHRYSTUS powiedział: »kochaj bliźniego swego jak siebie samego«, a więc tworze musisz zacząć od siebie samego, trzeba wszystkie stare zachowania pożegnać i przyjąć prawdziwe zasady, zgodne z Wolą Najwyższego PANA Naszego.
Zmiana promieniowania twojego wnętrza na zewnątrz, wymusi prawidłowe zachowania ludzkich tworów będących blisko ciebie.
Bądźcie otwarci, idźcie tylko Świetlistą drogą prosto ku STWÓRCY, prosto kierujcie się na drogę do domu waszego, do raju duchowego skąd wyszliście.
Bądźcie duchowi i zawsze czujni, odbierajcie obrazy i teksty, żyjcie zgodnie z prawami naszego Jedynego BOGA i bierzcie przykłady tylko z czystych źródeł, i należy dążyć do doskonałości pamiętając zawsze, że pokus jest wiele, ale trzeba zawsze właściwie wybierać.
 
Komentarze (0)
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ
 Oceń wpis
   

 

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ
53.
Powiadam wam prawdziwa Miłość jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, lecz ludzkie duchy na Ziemi w swoich rozumowych dywagacjach w wyimaginowanym przez nich świecie stworzyli sobie Miłość półprawd i przyjemności cielesnych, zakrywając swoje grzeszki, opierając się na rozumowych cielesnych doznaniach, nic nie wiedzą o Miłości duchowej opartej na trzech prawach stworzenia i Dziesięciu Przykazaniach BOŻYCH, nie mają pojęcia o odczuciach duchowych otwartego wnętrza żyjąc na 100%, a ja wam powiadam, że do 100% bardzo wam daleko, a z dnia na dzień, coraz dalej, ponieważ nic nie robicie, nie idziecie za PRAWDĄ, za SŁOWEM, które cały czas do was przemawia, a wy jesteście głusi na Miłość duchową i służycie rozumowi, ciemnościom, a nie służycie STWÓRCY, który woła do was obudźcie się, bo czasy ostateczne się kończą, a śpicie tak mocno i nie chcecie usłyszeć wołania STWÓRCY.
Czekacie aż wydarzenia na Ziemi was potrzepią tak mocno, aż się obudzicie i wtedy na pewno będziecie chcieli iść za Słowem STWÓRCY, ale wtedy dla was może być za późno.
Jak piżamę złapią już tryby młynów BOŻYCH, nic nie da się zrobić, wtedy już nie będziecie mogli się ruszać, ale zobaczycie, co zrobiliście i co się będzie z wami działo, poczujecie sami.
STWÓRCA jeszcze woła z MIŁOŚCI wielkiej do stworzenia, w którym jesteś, OBUDŹ SIĘ!!!
Jest tylko jedna droga, jak nią nie pójdziesz to zginiesz, spadniesz w przepaść razem z ciemnościami w otchłań na zawsze.
Z Miłości duchowej daje się tylko to co korzystne, żeby każdy duch poszedł jak najwyżej i trafił do domu, do raju duchowego, skąd wyszedł, ale zgubił się po drodze, bo było tyle pokus i różnych fałszywych przyjemności, a Lucyfer się cieszył, że złapał ich w pułapkę ciemności.
Twory ludzkie nie zrozumiały, że trzeba to odrzucić i kroczyć dumnie do ŚWIATŁA, do STWÓRCY opierając się tylko na prawie BOŻYM.
Bogactwa i wszystkich dóbr materialnych nie należy odrzucać, ale należy je wykorzystać właściwie do swojego rozwoju duchowego, nie trzeba być żebrakiem żeby służyć Panu Najwyższemu, Stwórca chce, aby wszystkie twory ludzkie były duchowe, zdrowe, radosne, szczęśliwe i bogate we wszystko co jest niezbędne na Ziemi, by kroczyć właściwą drogą do ŚWIATŁA, to tylko chore umysły wymyśliły noszenie krzyża cierpienia i biedę, wojny i palenie na stosie, zabijanie z chciwości i nienawiść, STWÓRCA nie zna takich złych doświadczeń, ponieważ jest MIŁOŚCIĄ, a MIŁOŚĆ to tylko same korzystne dla ludzkiego twora rzeczy.
Wiara musi być przekonaniem, wtedy jest Miłością duchową i nie ma ślepej wiary, bo to jest ochłap rzucony na pożarcie ślepcom, którzy nie szanują siebie, wierzą w różne głupoty, ponieważ sami nie mają żadnych światłych wartości, stoją zawsze w cieniu rozumowców, którzy chcą ich kontrolować, z nich korzystać materialnie i opierają wszystko o niewytłumaczalne dogmaty religijne stojące w ciemności i ciemnocie rozumu ludzkiego leniwych tworów, wspierające fałszywymi znakami jakieś półprawdy i cuda nielogiczne i nie prawdziwe, służące tylko ciemnym tworom pod berłem ciemności.
Tworze ludzki Prawdziwa MIŁOŚĆ duchowa, to nie są przyjemności, to obowiązki i czujność wobec osób, które kochamy.
Musi ziemski człowiek nauczyć się od nowa żyć zgodnie z prawami STWÓRCY, zgodnie z MIŁOŚCIĄ duchową, musi odrzucić wszystkie fałszywe nurty, znaki i energie negatywne.
Nowy człowiek ziemski, otwarty duch, musi słuchać głosu wewnętrznego, być czujnym, mieć czyste myśli, czyste serce i czyste czyny, dać się prowadzić STWÓRCY, najlepszą drogą do PRAWDY, przyjmować energię MIŁOŚCI, przepuścić przez swoje wnętrze i podawać dalej do Stworzenia, tam gdzie pracuje, wszędzie przekazuje, Słowem STWÓRCY żyje i dziękuje za wszystko co dostał w darze.
Wolność ducha tylko przez uczucie, tylko przez MIŁOŚĆ duchową, to ciągłe dawanie, dajemy tylko energię MIŁOŚCI duchowej, lecząc ziemskie swoje ciało oraz osoby, które o to proszą, wolny duch to zdrowe ziemskie ciało.
 
 
Komentarze (0)
PRAMATKA, KRÓLOWA NIEBIOS ELIZABETH
 Oceń wpis
   

 

PRAMATKA, KRÓLOWA NIEBIOS ELIZABETH
51.
Pramatka, Najjaśniejsza Pani, Najczystsza Dziewica, wzór żeńskości w stworzeniu, nie inkarnuje na Ziemię, może zobaczyć Pramatkę tylko czysty duch we wglądach duchowych, wzrokiem duchowym, dla ludzkiego ducha twarz ma zakrytą woalem.
Ziemski człowiek rozumowo i poprzez różne religie wybudował kult Maryjny, co jest zbrodnią, wywyższać ziemskiego ducha rozumowo, dla korzyści materialnych.
Najwyżej na najwyższych wysokościach Królowa Niebios, Pramatka w zamku Graala.
Były objawienia na Ziemi o Królowej Niebios, Pramatce, ale ziemskim tworom wszystko się rozumowo pomieszało, odrzucili procesy duchowe, a poprzez różne religie przyjęli czczenie ziemskiego ducha, Marię, matkę ziemską Jezusa Chrystusa, zamiast oddawać cześć i chwałę Królowej Niebios, Pramatce Elizabeth.
Zadaniem Marii było dać naczynie, czyli ziemskie ciało Synowi Bożemu.
POWIADAM wam ŚWIĘTY jest tylko STWÓRCA!
 
Komentarze (0)
ENERGETYCZNE ZALEŻNOŚCI
 Oceń wpis
   

 

ENERGETYCZNE ZALEŻNOŚCI
155.
Energetyczne zależności dotyczą bezpośrednio ludzi ziemskich, ich rodzin i całych narodów, państw i kontynentów oraz całej Ziemi.
Gdyście ludzie chcieli poznać zależności energetyczne procesów zachodzących wokół was spowodowanych waszym myśleniem, mówieniem i czynieniem, powiem wam, że od razu natychmiast zmienilibyście swoje postępowanie na Ziemi i natychmiast żądalibyście przestrzegania praw Stwórcy od innych, a sami wprowadzilibyście prawa Stwórcy w życie, natychmiast żądalibyście PRAWDY od wszystkich i odpowiadania za swoje myśli, mowę i czyny.
Zawsze jest tak, że zależności energetyczne wymuszają podporządkowanie się słabszego energetyczne mocniejszemu energetycznie.
Zawsze Siła ŚWIATŁA wymusi na ciemnościach całkowity upadek, ponieważ wszyscy muszą się podporządkować ŚWIATŁU, bo ŚWIATŁO to STWÓRCA i każdy kto nie będzie się chciał podporządkować, będzie służył ciemnościom, będzie musiał runąć i roztrzaskać się o ŚWAITŁO, będzie musiał bardzo mocno odczuć upadek na swoim ziemskim ciele, będzie piekło i bolało, ale jest to korzystne i właściwe dla ducha będącego na Ziemi.
ŚWIATŁO wypali na tym duchu wszystko co nie współbrzmi z prawami Najwyższego, nawet to co jest świadomością samego siebie i taki wróci do góry jako nieświadomy sam siebie zarodek, i to jest energetyczna zależność.
Stwórca stworzył stworzenie i dał w nie prawa, których sam nie może zmienić, w które nie ingeruje, działają doskonale i samoczynne, zależne są tylko i wyłącznie od działania duchów tu w gęstej materii.
Każdy duch schodzący na Ziemię powinien podporządkować się prawom danym przez Stwórcę, prawa działają choć wy o prawach wiedzieć nie chcecie, ale skutki zwrotne działają cały czas, to wy sami na siebie ściągacie wszystko co się z wami dzieje, to wy wybraliście sami osobiście służenie ciemnościom, służenie Lucyferowi, ale Siła ŚWIATŁA działa, Moc działania coraz większa, co przejawia się pracą Żywiołów.
Miłość duchowa leczy, koi ból, działa uspokajająco i oczyszczająco oraz daje błogosławiony spokój, jeżeli choć raz ktoś poczuje moc energii Miłości duchowej, będzie tęsknił zawsze, bo tego odczucia z wysoka i tak mocnego nie da się zapomnieć i nie da się do niczego porównać, to Siła i Moc i zawsze mocniejszy was przyciągnie Miłością duchową, lecz ktoś kto jest ciemny jest palony ogniem Bożym i przed nim ściana, mur ze Światła, dla ciemnego nie do przejścia, roztrzaska się o mur.
W Królestwie Bożym jest tylko miejsce dla duchowych, dla tych którzy swą wielką czystą chęcią i czynem będą się rozwijać, będą się kierować uczuciem, a nie rozumem.
Twory ludzkie, które kierują się rozumem są słabe energetycznie, są bardzo nisko, najniżej jak to możliwe, poprzez rozum kierowani są przez ciemność i ciemnotę, bo duch ludzki rozwijający się jest energetycznie podnoszony wyżej i to są prawidłowe zależności energetyczne, dlatego mocny przyciągnie mocnego, a słaby przyciągnie słabego, nie ma innych zależności, zawsze jak będziesz mocny będziesz miał wszystko i zawsze będziesz korzystał z suto nakrytego stołu, a ten co jest słaby, to jeszcze traci energetycznie, będzie jeszcze słabszy.
Powiadam wam; każdy twór na Ziemi ma takie same szanse, a to co on wybiera od niego zależy, wybierajcie właściwie.
Zależności energetyczne wymuszają prawa i porządek energetyczny zgodny z prawami Stwórcy, zawsze bardzo korzystny dla wszystkich duchów ludzkich na Ziemi.
To sam człowiek ziemski ściąga się poprzez działanie swoje, to przyczyna i skutek jaki sam wytworzył, to jest odpowiedzialność w pełni za swoje myśli, słowa i czyny.
STWÓRCA to ogromna Siła i Moc działania, Stwórca leczy i wszystko daje ludzkim duchom tu na Ziemię, każdy poczuje jeżeli tylko będzie chciał się otworzyć i podłączyć do Źródła energetycznego Pana Naszego.
Świat subtelnomaterialny, którego nie widzisz ziemskim wzrokiem, ale dokładnie możesz go odczuć poprzez splot słoneczny, nie odczujesz jak będziesz zablokowany, musisz się otworzyć na przepływy i prawa Stwórcy, tutaj odchodzi twój duch po ziemskiej tzw. śmierci jak przerywa się połączenie z ziemskim ciałem, tutaj są procesy energetyczne, które może zarejestrować jasnowidz trzecim okiem, wzrokiem duchowym, a w świecie gęstomaterialnym jest ciało ziemskie z duchem, tutaj jesteś teraz, podłączony do energii poprzez centra energetyczne, jak się stresujesz i boisz, blokujesz przepływy i stajesz się jednoprocentowym człowiekiem ziemskim, to jest właśnie skutek twojego lenistwa duchowego, a jesteście stworzeni do widzenia i odczuwania, każdy duch schodzący na Ziemię powinien odkryć swój talent z jakim przyszedł tu aby odpracować swoją karmę służąc innym duchom tu w gęstej materii.
Zależności energetyczne dotyczą wszystkich inkarnacji, bo w wielu przypadkach energia wyrównuje się dopiero w następnej inkarnacji, bo w tej już nie było możliwości, ale Siła i prawa Stwórcy zawsze działają tak samo bez zmian od milionów lat, od zawsze, tylko twory ludzkie poprzez rozum swój ściągają się do najniższych energii i chcą rozumowo podporządkować sobie wszystko, nawet chcieli by podporządkować sobie STWÓRCĘ i prawa dane w stworzenie, nie ma takiej możliwości i nigdy nie było, każdy duch na Ziemi będący korzysta ze Źródła i musi przyporządkować się prawom i czcić Stwórcę cały czas, jako marny puch w stworzeniu, tylko wasz rozum zbłądził, odciął się od Źródła i upada całkowicie.
Nie jesteście w stanie nic zmienić, ale możecie z niewłaściwej drogi zawrócić, przyjąć PRAWDĘ i prawa Stwórcy.
 
 
 
 
Komentarze (0)
PODPOWIEDZI Z DUCHA
 Oceń wpis
   

 

PODPOWIEDZI Z DUCHA
50.
Katar leczony czy nie leczony trwa siedem dni, to po co łykać jakieś dziwne szkodliwe proszki i leki, które osłabiają system odpornościowy i zatrzymują oczyszczanie ziemskiego ciała.
To, co uczyniłeś sobie lub innemu ludzkiemu tworowi spowodowało blokadę ducha, co skutkuje chorobą ziemskiego ciała.
Oczyszczanie zatok, to prawidłowe, normalne przy nadmiernym rozwijaniu rozumu, za dużo myślicie, a za mało uczucia, brak miłości duchowej powoduje martwotę, zastój limfatyczny i układu krążenia.
Krew to życie, która krąży w twoim ziemskim ciele i daje tobie znaki, których nie chcesz odbierać i lecisz natychmiast do lekarza, który aplikuje ci różne tabletki o składzie związków trujących, co jeszcze bardziej zatyka nerki, które nie są w stanie normalnie filtrować i odrzucać śmieci z organizmu ludzkiego.
Twory ludzkie coraz częściej czytają z informacji o leku o skutkach ubocznych i odrzucają niewłaściwie aplikowane i nagminne nadużywane leki.
Przemysł farmaceutyczny, aby nadal zarabiać pieniądze wymyślił nowe związki chemiczne ze sztucznymi witaminami, tylko że w płynie i nazywają je suplementem diety, coraz więcej w reklamach codziennie suplementów diety, a są to takie same toksyczne związki chemiczne dla człowieka i jego ziemskiego ciała.
Prawidłowe odżywianie opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych produktach wytworzonych w naturalny sposób, bez sztucznych dodatków i sztucznych nawozów, wszystko musi być czyste ekologicznie, inaczej jest to działanie na szkodę ziemskiego człowieka i jego ziemskiego ciała.
Wszystko musi współbrzmieć w prawach stworzenia, wtedy jest wytworzone właściwie, jest naturalne, służy człowiekowi na Ziemi.
Zabijanie powoli też jest zabijaniem, im więcej dajesz miłości duchowej, tym więcej dostajesz, lecz tylko wtedy, kiedy jesteś duchowy, otwarty na przepływy energetyczne to jesteś zdrowy na ciele i masz wolnego ducha, wtedy nie są ci potrzebne żadne sztuczne pigułki, bo leczy cię SŁOWO aż do całkowitego uzdrowienia.
Komentarze (0)
PIERWSZA ROCZNICA
 Oceń wpis
   

PIERWSZA ROCZNICA
154.
Pierwsza rocznica KRÓLESTWA CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI na Ziemi w Polsce, dziś uroczystość, martwy duchowo człowiek odchodzi w przeszłość, wszyscy martwi muszą się rozliczyć, zostaną tylko rokujący nadzieję na pracę nad sobą, którzy będą pracować i będą budować odblask Królestwa Bożego tu na Ziemi, nie może być inaczej.
Ciemni zostaną odrzuceni poprzez swoje ciemne promieniowania, nic co nie jest zgodne z planem Stwórcy nie może zostać na Ziemi.
Coraz więcej się rozlicza duchów, spowodowane jest to poprzez wzmocnioną pracę Żywiołów, jest to skutek zwrotnych, nie współbrzmienia tych ludzkich duchów z prawem Bożym, wręcz żyją dając się prowadzić ciemnościom, tylko i wyłącznie za ich przyzwoleniem.
Sąd Ostateczny zakończony i żyjecie tylko po to byście mieli wszyscy równe szanse i zobaczyli na własne oczy gdzie jesteście i z kim trzymacie, komu daliście się prowadzić jak barany na rzeź, byliście i jesteście mało czujni, dlatego upadniecie razem z ciemnościami.
Każdy duch może jeszcze zmienić prowadzenie na właściwe, skierować się do Stwórcy i wejść na drogę do Światła.
W Królestwie Czystości i Trójjedyności może pozostać taki duch, który wierzy w Stwórcę z przekonania, nie wierzy w żadne dogmaty, kłamstwa i obłudę różnych religii, ufa tylko sobie i swoim czystym odczuciom, a nie temu kto wierzy w innych, ich wywody i dogmaty oparte o dziwne autorytety, wyniesione wysoko ponad ich jakiekolwiek możliwości, przeinaczonym przez nich Słowie, poprzez religie i sekty, każdy z was ma podpowiedzi z ducha, intuicję, ale wasz rozum natychmiast was zaciemnia, ogranicza i zamyka w fałszu.
Duch i rozwój duchowy to prostota, jasne i proste odczuwanie, to jasne, proste i logiczne myślenie oparte o PRAWDĘ i BOŻE prawa.
Każdy z was ma swoją szansę, takie dane pięć minut na podjęcie decyzji, żeby natychmiast zacząć się rozwijać duchowo, ale wy nie chcecie skorzystać ze swojej szansy, nikt z was nie poszedł dalej, lecz tylko idziecie do upadku razem z ciemnościami, marnujecie swoje możliwości i szanse.
Stwórca pomimo wielu prób danym wszystkim duchom na Ziemię do powrotu na drogę do Światła, do światłych wartości, daje jeszcze szansę choć wszystkie te duchy wyparły się PRAWDY, posła Bożego nie przyjęły na Ziemi w Polsce, wyzuły się z właściwych odczuć, na rzecz władzy, pieniędzy, religii i wielu różnych przekłamanych teorii.
Ślepo wierzycie w waszych przywódców i dziwnych autorytetów, nie sprawdzanych przez nikogo, nie zbadanych na ślepo przyjętych jako Prawdę, to wasz błąd, za który każdy z was płaci i zapłaci jeszcze więcej swoim ja.
Nic nie pojmujecie, nic nie badacie, ślepo idziecie za ślepcami duchowymi, którzy służą ciemnocie, choć mają ziemskie dyplomy i ukończyli ziemskie uniwersytety, i potęguje waszą winę.
W KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI brane są pod uwagę duchy tylko i wyłącznie rozwijające się duchowo poprzez pracę nad sobą, swoimi talentami oraz darami jakie duch sobie przyniósł schodząc w gęstą materię.
 
Komentarze (0)
JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI
 Oceń wpis
   

 

JESIEŃ ROZPOCZYNA WYDARZENIAMI
153.
Jesień rozpoczyna wydarzeniami, trąby powietrzne w Polsce się nie przejawiały, a tu proszę i to 150 domów zniszczonych, trzy duchy już się rozliczają.
Co zrobili ci ludzie ziemscy?
Musicie sobie zadać to pytanie, dlaczego tych ludzi takie skutki zwrotne uderzają, popatrzcie tylko i wyłącznie od strony praw STWÓRCY.
Co będzie, gdy połowa domów w Polsce zostanie zniszczonych przez kataklizmy, albo i więcej, skąd rząd weźmie pieniądze na odbudowę lub na pomoc tym wszystkim duchom poszkodowanym przez Żywioły.
Nie przyjmujecie praw Stwórcy i nie żyjecie na Ziemi zgodnie z prawami i na dodatek nic o prawach Stwórcy nie wiecie i nie chcecie wiedzieć.
Dla kogo są na Ziemi prawa Stwórcy?
Kogo prawa mają obowiązywać?
Kto powinien praw Stwórcy przestrzegać?
Odpowiedzcie sobie sami na te pytania i wyciągnijcie właściwe dla was wnioski.
Chodzicie po Ziemi jak ślepi i głusi, nie stosujecie praw Pana Boga, bo jest w was martwota duchowa, bluźnicie przeciwko Stwórcy, cały czas nadużywacie Przykazań, musicie wiedzieć, że nie jesteście dobrymi ludźmi, gdybyście byli duchowi i żywi w stworzeniu, żyjący w prawach, to nie musiał by Jezus Chrystus po raz drugi schodzić na Ziemię.
Jezus Chrystus zszedł na Ziemię z powodu braku w was Miłości duchowej, wiary z przekonania w Stwórcę, waszego lenistwa duchowego, zajmujecie się tylko i wyłącznie gonitwą za władzą, pieniędzmi i wygodnym leniwym życiem w dobrobycie na kredyt.
Nie ma miejsca na Ziemi dla takich duchów ludzkich.
Fortepian gra, akord czarno biały się kończy, ostanie się wszystko co białe, wszystko co czarne musi roztrzaskać się o mur świetlisty, czysto biały, zbudowany z cegieł Światła o zaprawie fioletowej, wszystko współbrzmi w prawie.
Już natychmiast możecie zatęsknić za czysto białym kolorem, czeka na waszą decyzję  duch wasz.
 
 
Komentarze (0)
STARE RELIGIE I TRADYCJE
 Oceń wpis
   

STARE RELIGIE I TRADYCJE
49.
Wzorowanie się na starych religiach czy tradycjach, które upadły, jest niewłaściwe, upadły ponieważ odeszły od praw w Stworzeniu, przestały się kierować prawami Stwórcy i to co było dobre w tamtych czasach z tamtym poznaniem prawd duchowych, dziś jest złe dla duchów ludzkich będących na Ziemi w czasach ostatecznych z energiami do przerobienia ze wszystkich inkarnacji.
To jest czas rozliczenia, to tak jak w księgowości liczy się ten miesiąc, bo poprzedni jest rozliczony, cały czas czuwamy i odbieramy informacje dotyczące tu i teraz, a nie grzebiemy się w zeszłorocznym śniegu, bo on stopniał i nigdy już go nie będzie w takiej samej postaci, może być tylko nowy czysty, o zupełnie innym składzie.
Zawsze jest tu i teraz, i wzniosły cel przed wami, rozgrzebywanie czegoś czego nie da się zmienić, to marnotrawienie czasu danego wam na wzniosłe cele, rozumowe wycieczki w przeszłość, a z przeszłości waszych doświadczeń należy wyciągnąć wnioski i bogatsi o doświadczenia idziecie dalej nie popełniając już tych samych błędów, i opierając się tylko o PRAWDĘ.
Dawno temu jeździło się konno lub chodziło od wioski do wioski latami, aby obwieścić informację, dziś jest Internet i potrzeba kilku minut, aby obiegła cały Świat.
Kiedy był Budda na Ziemi były inne czasy i z tego co nauczał można przyjąć tylko PRAWDĘ i prawa STWÓRCY, resztę przerobiono wielokrotnie rozumowo i trudno rozdzielić już co z ducha, a co z rozumu.
Zawsze chodziło o to, by podążać drogą do ŚWIATŁA, aby wszystko budować i oprzeć o prawa STWÓRCY, one były, są i będą zawsze takie same.
Wszystkie cywilizacje pomimo iż były bardzo dobrze rozwinięte to upadały, ponieważ zawsze ziemski człowiek z duchowego prowadzenia kierował się w rozumowe dywagacje i ziemskie materialne dobra, zawsze liczył się tylko ziemski majątek.
Od 2000 lat od zamordowania JEZUSA CHRYSTUSA na Ziemi jest klątwa, za ten haniebny czyn ziemskich ludzi.
Dlatego dziś są na Ziemi wszystkie duchy ludzkie, które chciały odpracować ten haniebny czyn, ale tu na Ziemi zapomniały po co przyszły i całkowicie zajmują się tylko gromadzeniem majątku, leniwym wygodnym życiem, rozumowymi rozważaniami, które ciągną w dół, w ciemność, oparte są o fałsz i nieprawdziwe wartości, taplają się w błocie energetycznym tworząc wielkie negatywne formy, których sami się boją i ciągle powtarzają, że mają tylko pozytywne myśli.
Czas zrozumienia praw BOZYCH obowiązujących na Ziemi już nadszedł, każdy musi przeżyć osobiście w swoim wnętrzu i albo pójdzie za SŁOWEM, albo wpadnie w przepaść ciemności i zginie na zawsze jego »ja«.
 
Komentarze (0)
APOKALIPSA SIĘ REALIZUJE!
 Oceń wpis
   

APOKALIPSA SIĘ REALIZUJE!
48.
Apokalipsa się spełnia, prawa się dopełniają na Ziemi, wszystko co zostało przepowiedziane przed 2000 lat, już dochodzi do punktu kulminacyjnego, będziecie gorzko płakali iż odwróciliście się od swojego BOGA, Jedynego, Najświętszego, STWÓRCY, że przestaliście służyć ŚWIATŁU.
Nie chcecie wydobyć się z błota, w którym tkwicie po uszy.
Gdyby każdy dowiedział się, że dla niego stoi dom, a pod nim samochód nowy i wszystko wyposażone jak to mówicie »ful«, to prędko byście przylecieli i za chwilę żądalibyście jeszcze więcej, ale o duchu nie ma posłuchu w ogóle.
W tych przyziemnych materiach ciała wam gniją od środka, psują się po trochę coraz mocniej, bo nie ma życia duchowego, nie macie o duchowym żadnego pojęcia, ale jak tego nie rozumiecie to i tak o to nie pytacie, tylko stajecie ze strachu kontra, nie sprawdzając od razu, duchowe odrzucacie mówiąc; że to diabeł tkwi w energii, to po prostu zacofanie, brak podstawowej wiedzy, niezrozumienie o co chodzi, choć partnera do życia chcecie odczuć uczuciem, ale płynącą energię miłości duchowej mówicie; że trzeba dotknąć i zobaczyć, na szczegóły, które dotyczą was i pokazują wszystko takie jakie jest, nie zwracacie uwagi.
Czy wiecie czym oddychacie, co jest w powietrzu? Gołym okiem nie da się zobaczyć.
A jednak oddychacie i tutaj widzieć i sprawdzać nie musicie?
Przeczycie sami sobie, okłamujecie swojego ducha, mamicie wszystko cudzymi opowiadaniami, że jesteście boscy, a to jest największy fałsz, ponieważ nic w was boskiego nie ma i nie było.
Sami się zniżacie do najniższych instynktów, nie da się porównać do zwierząt, bo byłaby to ujma nawet dla świni, ściągacie się energetycznie poniżej wszelkich norm, to kalanie siebie, nie da się do niczego porównać.
Sami tworzycie swoimi myślami formy tak ciemne i tak duże, że przeżywają wiele inkarnacji, pojęcia nie macie, że jesteście duchowo martwi i takich samych martwych partnerów przyciągacie, i z tych związków płodzicie martwe i ciemne potomstwo.
Wszędzie działają prawa STWÓRCY, czy je znacie czy nie.
Wasze ziemskie ciała, nawet choć młode to już chore, zablokowane i brak oczyszczania, żyjecie zablokowani duchowo i ziemsko, tylko ziemskimi oczami widzicie bogactwa, błyszczące błyskotki, bo wewnątrz macie zgniliznę.
Brak odczuwania, szacunku do siebie, miłości duchowej, a tak jesteście wewnętrznie zamknięci, że nawet gdyby ktoś mocno walił do was, to jesteście głusi i nic już nie słyszycie, żadnego wołania.
Czy możecie powiedzieć, że jesteście szczęśliwi?
Bo tego nie widać, a wręcz odwrotnie, szukacie tylko pieniędzy i fałszywych zachcianek, ciągle wam mało wszystkiego, bo człowiek zadowolony i szczęśliwy to taki, który cały czas dziękuje STWÓRCY za wszystko co ma i nie prosi o więcej, jest radosny, a wy się nawet nie śmiejecie, a o radości nie wspomnę, bo tego nie widać, nawet ci co mówią, że wszystko mają, to ciągle narzekają i nic ich nie cieszy, bo radość jest tylko w duchu, a wy swojego ducha skuliście kajdanami ciemności i nie ma już niczego, wszystko jest martwe.
Kierujecie się płytkimi żądzami, biegacie po wróżbitach, bo boicie się sami podejmować decyzję, no i potem jest łatwiej w razie porażki na kogoś zgonić winę, zamiast ponosić godnie konsekwencje swoich decyzji i czynów.
Każda decyzja musi być przeżyta i świadomie podjęta, wtedy jest dobrze, inaczej ściągacie w dół swojego ducha, każdy musi być samodzielny i wolny, zawsze w każdej chwili niezależny od nikogo i niczego, można powiedzieć samowystarczalny i świadomy sam procesów dziejących się wokół niego, dotyczących jego ducha i ciała.
Każdy jest sam dla siebie mistrzem, to co jest dobre dla jednego, może być złe dla drugiego, wszystko należy przeżyć swoim wnętrzem i jak jest dobre przyjąć, a jak złe odrzucić.
Nie należy nikomu podpowiadać co ma robić, bo jak on upadnie z powodu waszej podpowiedzi z waszego chciejstwa, to zło, które wyrządziliście w skutku zwrotnym was dosięgnie, każdy to musi poczuć sam, czy to jest dobre dla niego.
A jak ktoś was prosi o pomoc, to należy mu dać tylko to, co jest korzystne dla niego, choć się nie podoba i nie jest miłe.
Obdarowywanie kogoś prezentami, to jest krecia robota, to podkopywanie ducha, to niewłaściwe wręcz szkodliwe.
Każdy musi sam zadbać o siebie i tak się wysilać, aby wszystko sobie zapewnić, swoim rozwojem duchowym, korzystać ze wszystkiego co daje nam czysta miłość, czysta chęć i czysty czyn, bezinteresowność poparta miłością duchową, zawartą w prawach stworzenia.
Wszystko należy wspierać, ale na zdrowych zasadach i na PRAWDZIE.
Duchu obudź się z tego letargu, bo odpłyniesz wraz z tym czego nie chcesz zrozumieć, czego się boisz, a zapominasz o Miłości będącej na Ziemi w osobie JEZUSA CHRYSTUSA, sam przecież prosiłeś, zapomniałeś?
 
 
Komentarze (0)
ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI
 Oceń wpis
   

 

ŚWIATŁO WSZYSTKO WYPALI
152.
Światło wszystko wypali i we wszystkich przepaściach energetycznych nie ma już ciemności bo zostały wypalone, raz na zawsze zakończone, wszystko mocno rozświetlone i samo stoi w Świetle.
Nikt już nic nie ukryje bo jest oświetlony przez Światło, wszystko zło musi wyżyć się do wydarzeń, wszystko co ciemne musi się całkowicie zatracić.
Ci co zostaną na Ziemi po wydarzeniach, Światłem przymuszeni poznają zależności energetyczne, co do nich dziś się mówi, a przecież mogli pójść do Światła do Stwórcy dobrowolnie, swoim chceniem, ale oni jeszcze nie wierzą i myślą, że Jezus Chrystus jest nie z tej historii, jeszcze patrzą i czekają nie wiadomo na co, bo wszystko przeżyją na sobie bardzo mocno, zostaną tylko ludzkie twory, które zaczną bardzo mocno w wyniku wydarzeń ze sobą pracować, zmienią całkowicie swoje postępowanie i zaczną od życia w prawach Stwórcy.
Dopiero w wyniku indywidualnego rozwoju duchowego zaszeregują się w odpowiedniej kaście, wykonywać będą prace im nakazane, aby żyć w nowym Królestwie trzeba całkowicie się zmienić i przyjąć duchowe wartości, zgodne z planem STWÓRCY, to my mamy się podporządkować Stwórcy, naturalnie i samoistnie stracicie swoje agresywne zapędy bo inaczej roztrzaskacie się o ŚWAITŁO.
Ludzie ziemscy musicie wiedzieć, że jak tworzycie złe energie wokół siebie, jak czynicie zło to dostaniecie zapłatę i na pewno zgodnie z prawami Stwórcy nic was nie minie i nikt z was nie zostanie oszczędzony, to co mu się należy to dostanie, wszystkie zależności muszą się wyrównać ostatecznie, naturalnie muszą się wyrównać wszystkie energie.
 
Komentarze (0)
WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE
 Oceń wpis
   

WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE
47.
Woda strugami się z nieba leje, paraliżując miasta i dzielnice, miejsca najciemniejsze ogień dogina coraz częściej, a ty ludzki duchu nic nie widzisz dalej, uważasz, że to globalne ocieplenie, tkwisz dalej w swoim fałszu, tak głęboko, że rozum twój nie dopuszcza do twojego ducha PRAWDY.
Kto był największym uzdrowicielem na Ziemi?
Wiesz przecież, każdy wie, to oczywiste; Jezus Chrystus, a czy wiesz, że dziś też Jezus Chrystus jest największym uzdrowicielem ze Światła, przyszedł do nas na Ziemię od STWÓRCY, by pomóc ziemskim duchom odnaleźć drogę do PRAWDY, do prawdziwej duchowej miłości.
Dziś jest żałoba narodowa, ale z powodu zdrady narodu wybranego, który nie przyjął wysłannika z nieba wysokiego prosto od Stwórcy, już podpowiedzi nie odczytują i znaków na Ziemi i niebie nie odbierają, wniosków żadnych z tych wydarzeń nie wyciągają.
Wszystkie ostrzeżenia i napomnienia oraz żądania STWÓRCY ignorują, w skutkach zwrotnych coraz mocniej dostają po głowach.
A i tak niczego nie chcą zrozumieć, że należy żyć zgodnie z prawami STWÓRCY, to nie jest prośba, to jest żądanie, które musi być natychmiast wykonane.
 
Komentarze (0)
DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!
 Oceń wpis
   

 

DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!
46.
Duchu musisz wiedzieć, że ty sam zezwalasz na takie prowadzenie, na wszystko co się wokół ciebie dzieje, cała magia ciemnego lotu twojego ducha, to twój rozumek ci załatwił i już nic nie widzisz i mówisz; ja to znam, ja to wiem, ja to dotykam, to twoje ego przemawia przez ciebie, zamiast czyste działania czystego ducha wewnętrznej czystości.
Odgrodziłeś się od PRAWDY tłumacząc wszystkim i samego siebie, że jest trudno, bardzo trudno, a ja mówię; że to nieprawda, to tylko lenistwo twojego ducha, to brak pokory, szukasz tylko leniwego życia w dobrobycie, a to jeszcze bardziej osłabia czujność ducha, bo w każdej sekundzie twojego życia to walka z ciemnościami ostateczna, powinieneś wiedzieć, że im ciężej, tym więcej doświadczeń, tym lepiej dla ciebie.
Rozliczenie musi nastąpić ostateczne, już czas nadszedł.
 
Komentarze (0)
ZDRADA!!!
 Oceń wpis
   

 

ZDRADA!!!
45.
Zdrada! - powiedział Jezus Chrystus, zdradziliście ludzkie duchy ŚWIATŁO, zdradziliście STWÓRCĘ.
Nic nie chcecie przyjąć, nic nie czujecie, ciemności w waszym rozumie tak mocno zapuściły korzenie, że trudno je wyrwać, nie da się fałszu wykorzenić.
To wasza wina i tylko wasza!
Duchy ludzkie tak mocno mają zaciśnięte kajdany, że już nie słyszą zawołań Jezusa Chrystusa, tak wszystko sobie zaciemnili, że nie widzą świecenia MIŁOŚCI, która zeszła na Ziemię, by wskazać właściwą drogę do PRAWDY, do PRAW BOŻYCH.
To najwłaściwsze słowo; zdrada! Dziś już nie można inaczej nazwać obojętności ziemskich ludzi na Słowo Prawdy i Sprawiedliwość płynących po promieniach MIŁOŚCI od JEZUSA CHRYSTUSA na Ziemię.
Mają tylko złotówki w oczach, a że złotówki nie są przeźroczyste to nic nie widzą tylko »many, many«, im więcej i więcej na koncie tym lepiej dla nich, bo nic dziś się nie liczy.
Apokalipsa coraz mocniej dogina umarłe duchowo ludzkie twory, i już nie ma bramy bo, się zamknęła i już zaraz będziecie wiedzieć, choćby przez sekundę, że przepowiednia jest prawdziwa i że naprawdę działa, ale dopiero wtedy kiedy was to osobiście dotknie.
Mieliście wszyscy szansę, ale zdradziliście STWÓRCĘ i tutaj JEZUS CHRYSTUS ma rację, to największa i najcięższa zdrada.
Ale każdy powinien wiedzieć, że sam zdradził swojego ducha, rozumem się zakopał w ciemność w największą otchłań, a stamtąd, przez labirynt fałszu, bardzo trudno wyjść do PRAWDY, prawie się nie da, trzeba zdjąć z oczu złotówki i popatrzeć w górę, bardzo chcieć zrozumieć przepowiednię daną już 2000 lat temu, żeby ziemskie duchy się obudziły i podążały za MIŁOŚCIĄ, Żywym Słowem, Jezusem Chrystusem.
Wysilcie się i posłuchajcie sami siebie, o co wciąż wołacie, o co prosicie, a zobaczycie w swoich słowach kierunek zwrotny.
Jezus Chrystus jest wszędzie i wy go wciąż wzywacie, wielokrotnie w dzień i w nocy, pokazuje się wam w objawieniach i krzyczy do was; TU JESTEM! TU JESTEM!!! Ale wy Go nie chcecie zobaczyć na Ziemi bo, trzeba by się przyznać; że nie ma cudu, jest tylko fałsz i kłamstwa, przyznać się do niewłaściwych zachowań, ego tak się panoszy w was, że nic nie chcecie zobaczyć i usłyszeć, ponieważ przykrywacie swoje złe czyny, pamięć duchowa nie umie się przebić do świadomości dziennej, aby umieć właściwie ocenić swoje czyny i wyciągnąć z nich wnioski i iść tylko drogą do STWÓRCY, do ŚWIATŁA.
To dla was będzie kara i sprzężenie zwrotne za ślepotę kurzą i brak uczuć, za zdradę.
Napis »koniec« jest coraz bliższy, ale nie dla Ziemi tylko dla ludzkiego ducha, by wrócić do STWÓRCY jako nieświadomy zarodek, musi wrócić wszystko do normy, do Praw STWÓRCY, musi się narodzić nowe »ja« wolne od zła i uprzedzeń, nowy duch ludzki żyjący w prawach stworzenia, zgodnie z naturą.
Trzeba się nauczyć żyć i współbrzmieć z naturą, plan zagłady Ziemi zakończony i nigdy nie może powrócić.
Ziemski człowiek niszczył do tej pory wszystko wokół siebie, teraz już nie może wyrzucać śmieci za płot i powiedzieć, że go to nie dotyczy, bo te śmieci do niego wrócą w działaniu zwrotnym tylko dużo, dużo więcej i z tego może się już nie odkopać, tak mocno go przygniecie, a to jest zapłata, którą dostanie za swoje słowa, myśli i czyny.
 
Komentarze (0)
WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE
 Oceń wpis
   

  

WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE
42.
Wszystko wybucha, kamień na kamieniu nie zostanie, tam gdzie są fałszywe znaki ogień oczyści wszystko, ludzkie duchy spalicie się w ogniu z własnego chcenia, z własnego wyboru. Wydajecie na siebie wyrok.
Syreny już wyją cały czas, bo nie ma komu wyłączyć, wszyscy gaszą, nie są w stanie już niczego powstrzymać, syk ognia już słychać, leci już na ziemię, ogień lać się będzie z nieba, musi wypalić do końca, do dna, wszystko co jest związane z ciemnościami.
Ci co czytają Przesłanie, a nie poszli za Synem Bożym, nie uwierzyli, choć znali Syna Bożego, przez swój rozum zwątpili, będą mieli dużo gorzej, dużo trudniej, ponieważ zostali doprowadzeni do Jezusa Chrystusa, lecz nie pokierowali się odczuciem, tylko rozumowym wrażeniem, więc rozum natychmiast odciął ducha, i choć duch przysięgał, że będzie służył na ziemi, zapomniał że już czas odłożyć ziemskie problemy, a zająć się trzeba służbą, bo wzywa STWÓRCA.
Wypełnia się przepowiednia, o której mówi starszyzna na ziemi z pokolenia na pokolenie, a młodzi się śmieją, mówią; nam się nic nie stanie, my jesteśmy bezpieczni, trzeba wykorzystać życie na ziemi, jak się da, przecież ducha nie ma, bo nie da się go dotknąć, zbadać czy zmierzyć.
Nikt nie nauczył tych ziemskich dzieci żadnych wartości, ponieważ ich rodzice też ich nie mieli i nie mają, idą wszyscy jedną drogą, ale oni idą w dół do bram piekieł.
Zostaną odarci ze wszystkiego fałszywego co nie służy STWÓRCY, muszą zobaczyć w kogo wierzyli i do kogo się zwracali.
Faryzeusze dokładnie tak samo jak 2000 lat temu krzyczą, dokładnie tak samo się zachowują, ale dziś już nie mogą nic zrobić bo są skrępowani, nie mają żadnych szans, bo czuwa ŚWIATŁO.
Ciemności walkę przegrywają ostatecznie, to już są ostatnie drgawki i konwulsje, stworzenie czeka na wydarzenia, na świetliste ścieżki, jasne proste drogi i czytelne Prawa.
Tak niewiele trzeba zrobić, tak niewiele trzeba z siebie dać, trzeba tylko wszystko zmienić, oprzeć na prawach STWÓRCY, a w zamian masz wszystko czego ludzki duch potrzebuje na ziemi.
 
 
 
 
 
Komentarze (0)
PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA
 Oceń wpis
   

PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA
40.
Padła propozycja dla ludzkiego ducha; ludzki duchu czy chcesz zostać uczniem Jezusa Chrystusa, propozycja nie została przyjęta, bo milczenie, czy zastanawianie się, to dziś już odmowa.
I nie ma już możliwości, bo szkoła została zamknięta dla ludzkich duchów na ziemi.
 
Komentarze (0)
WE WSZYSTKICH INKARNACJACH
 Oceń wpis
   

WE WSZYSTKICH INKARNACJACH
39.
We wszystkich inkarnacjach na to co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów.
Swoje grzeszki ciągle usprawiedliwiasz, ale reszta musi być surowo ukarana i nie może grzeszyć, ale ciągle powtarzasz, przecież ja jestem tylko człowiekiem, czy to ma oznaczać, że możesz się kąpać w swoim ciepłym świeżym gównie, po co ci woda jak i tak ciągle wracasz do swojego szamba.
Kto ryzykuje ten przeżyje, przetrzyma wszystko i zostanie tu na ziemi w Nowym Królestwie.
 
Komentarze (0)
BRAMA ZAMKNIĘTA
 Oceń wpis
   

BRAMA ZAMKNIĘTA
38.
Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, niczego nie chcesz przyjąć dobrowolnie, to wydarzenia zmuszą was do służenia STWÓRCY na ziemi.
 
Komentarze (0)
CZŁOWIECZE
 Oceń wpis
   

CZŁOWIECZE
37.
Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.
Nie ma już ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już nie słuchasz, całkiem się zamknąłeś i szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, nie ma psyche jest tylko some.
Martwe myśli, martwe czyny i martwe bez uczucia serce, jak do ciebie człowiecze trafić jak ty już nie żyjesz.
Idź kobieto i pomóż innym, nie rozczulaj się nad sobą, idź mężczyzno i zacznij starać się o swoje duchowe sedno i swojej żeńskości. Zacznij swoje starania o życie na ziemi, by stało się duchowe, zacznij zabiegać o swoją damę, ponieważ zaniedbaniem swoim i z lenistwa wcale się nie starałeś.
Dbaj o wszelkie najświętsze wartości i podnieś na poziom życia wszelkie mądrości.
Swoją próżność odetnij od swojego sedna i poczuj wszystko, co tobie i twojej żeńskości jest niezbędne by żyć na ziemi w prawach BOŻYCH.
Przyjmij i zrozum Słowo dane przez Jezusa Chrystusa w »PRZESŁANIU MIŁOŚCI«, ludziom, by służyło wszystkim duchom będącym na ziemi.
Zbyt ciemno było na ziemi, żeby to wcześniej zrozumieć, ale dziś już musisz je przyjąć i stanąć na wysokości zadania jakie dostałeś duchu przychodząc na ziemię z WOLI BOŻEJ, i twojego duchowego chcenia oraz przysięgi jaką złożyłeś STWÓRCY, swojemu PANU, by Jemu służyć, w wielkiej miłości duchowej będąc na ziemi.
Trzeba pomóc ludzkim duchom, aby odrzucili ciemność i zaczęli prawdziwie wierzyć w Prawa STWÓRCY, i mogli zostać w Nowym Królestwie na ziemi.
Są dwa duchy, które poprowadzą żeńskość i męskość ku PRAWDZIE w stworzeniu.
Nie da się nadrobić czasu straconego, natomiast można jeszcze zdążyć swoim chceniem rozwijać się duchowo, by ominąć piekło i trafić na trampolinę do ŚWIATŁA, do raju duchowego.
Nie daj się ściągać przez dziwne poglądy innych ludzi, dziwne religie pętające duchy na ziemi, bagno energetyczne, to pułapka, która ściąga ślepo wierzących w dogmaty dziwnych ludzi na ziemi, którzy sobie sami założyli pętlę na szyję i pociągnęli za dźwignię, by się zawiesić na kłamstwie dogmatów polecanych przez różnych kościelnych, ponieważ PRAWDY nie chcieli widzieć.
Sąd Ostateczny się zakończył, teraz tworze ziemski czekasz tylko na wydarzenia, które wyczyszczą ziemię z takich jak R.R. i innych jemu podobnych, którzy widzą tylko swoje ego i swoje pieniądze, nie potrafią odczuć niczego co jest wokół nich, ani praw STWÓRCY na ziemi choć wiele razy czuli bardzo dobrze , to jednak rozum odebrał rozsądek i pokazał drogę do szamba, w które sami weszli i sami się topią codziennie od nowa.
To śmiechu warte jak nisko upadłeś, co ze sobą sam zrobiłeś, a na dodatek jeszcze się spierasz że jesteś mocny.
Jak wypiszesz mocne piwo to choć szmerek zostanie wspomnieniem, a tu nie ma nawet wspomnienia, a o szmerku nie ma mowy.
Przykleiłeś się do podłogi i już nie umiesz się sam oderwać, bo klej jest bardzo mocny przetrwał 2000 lat.
 
 
Komentarze (0)
ODPOWIEDŹ NA EMAIL
 Oceń wpis
   
 • ODPOWIEDŹ NA EMAIL

  36.

  To twoja wina ludzki duchu, że jesteś zamknięty, sam się do tego przyczyniłeś, sam się rozumem zamknąłeś na PRAWDĘ i to, że dziś już nic nie możesz przyjąć ponieważ jesteś niereformowalny.

  Rozum aż dymi z rozumowych ziemskich rozważań, nie ma to nic wspólnego z duchem.

  Nic rozum nie chce wiedzieć, sam już tego nie widzisz, nie czujesz i już nie możesz zobaczyć, musisz się mocno wysilić, odrzucić ciemności i zacząć wszystko od nowa, powiedzieć sobie, ja wiem, że nic nie wiem, bo wszystko wie tylko STWÓRCA, natomiast duch ludzki może tylko małą cząstkę z tego pojąć, przeżyć i odczuć.

  Nie należy się zamykać na PRAWDĘ i ŻYWE SŁOWO, bo to kończy się upadkiem, spadaniem w otchłań.

  Brak pokory, odczuwania i logicznego myślenia, duchu jesteś w ślepym zaułku i ty sam musisz to poczuć, nikt ci już nie może pomóc.

  To co jest nieprawdziwe należy odrzucić, każdy duch musi się opierać, tylko na PRAWDZIE i KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA.

  Zamknięte naczynie niczego do siebie i do swojego ducha nie przyjmie, a to rozum jak kalafior się rozrósł i rozłożył, i uważa, że wie najlepiej i tylko on ma rację, zacznij słuchać ducha swego, a nie rozumu, odpuść sobie takie wywody, bo nie ma żadnej wspólnoty, są tylko wolne duchy, reszta to ciemność, wspólnoty, to specjalność kościelnych.

  Owszem wszystko pochodzi z jednego źródła, ale gdy duch schodzi na ziemię i rozwija nadmiernie swój ziemski rozum, opada w ciemność, w rozumową głupotę opartą o fałszywe poglądy, zwaną przez ziemskiego człowieka depresją, a kończy się to gonitwą za materią.

  Wpływ na ducha ma tylko STWÓRCA, jak się duch nie zatraci, nie wypadnie z drogi z powodu rozumowych wycieczek i nie da się prowadzić nielogicznymi dogmatami przez kościelnych.

  Wtedy i tylko wtedy, gdy duch odczuje i przepuści przez swoje czyste wnętrze, zobaczy we wglądach jaka jest właściwa droga i gdzie są prawdziwe najświętsze wartości.

  Szacunek do partnera ziemskiego, współbrzmienie z nim w prawach stworzenia i pomaganie sobie nawzajem w obowiązkach ziemskich.

  To kobieta jest bardziej duchowa, jest obdarzona intuicją, to jej się powinien mężczyzna słuchać i nie zaniedbywać swoich ziemskich obowiązków.

  I to są rzeczowe argumenty.

   

   

Komentarze (0)
BIURO
 Oceń wpis
   
 • BIURO
  35.

  Biuro w którym pracowali Tyara i Mojżesz, energetycznie zostało zamknięte dla wszystkich ziemskich duchów na ziemi.

  Jeszcze wczoraj było, a dziś już go nie ma, nie istnieje, drzwi nie istnieją, po prostu ściana dla ludzkiego ducha.

  Już nie mają żadnych wątpliwości, że decyzja jaka została podjęta jest dla nich energetycznie najlepsza.

  Nie ma już połączenia z tym miejscem, zostało przez firmę wypowiedziane i już nie ma żadnych zależności, są tylko dwa wolne duchy, które niosą Słowo i mają narzędzia przy sobie w swoich rękach.

  Już są pewni, że stare ciepłe szambo koniecznie trzeba odciąć, bo można się utopić, a potem już nie ma odwrotu.

  Ludzie ziemscy z którymi pracowali, to tylko przejaw ciemności na ziemi, a dziś już nie pasują energetycznie, muszą odpaść, przejść w zapomnienie, nie ma dla takich ciemnych, którzy nie chcą się zmienić miejsca, teraz trzeba popracować i stworzyć wszystko od nowa na nowych zasadach, jasnych drogach prowadzonych przez ŚWIATŁO.

  Jasne czyste intencje i prawa, wszystko czytelne.

  Z taką siłą, tylko się zwycięża idąc w górę i trzeba mówić tylko Prawdę, kłamstwo ściąga w dół chodź by było najmniejsze, należy zapanować nad tym, co się mówi, by nie klepać głupot, a to jest bicie piany nikomu nie potrzebne.

  Sprzężenie zwrotne działa natychmiast dla każdego ducha na ziemi i trzeba czynić wszystko co jest korzystne dla każdego, i wtedy jesteście bezpieczni.

  Idźcie z PRAWDĄ na ustach, a wszystko będzie wam dane, co będzie potrzebne by głosić SŁOWO.

  Ci ludzie tutaj pracujący nie chcieli słuchać Żywego Słowa to teraz będą musieli poczuć skutki zwrotne swoich decyzji i działań.

  Niech poczują na własnej skórze, co zrobili, komu się sprzeciwili, gdzie jest STWÓRCA, gdzie jest ŚWIATŁO, a gdzie jest ciemność i już ich nie ma.

   

   

Komentarze (0)
W NOWYM 2008 ROKU
 Oceń wpis
   

W NOWYM 2008 ROKU
34.
W Nowym 2008 roku w pierwszej godzinie niebo błyszczało kolorami tęczy, ziemskimi błyskotkami, ziemia okryła się czystością wokół i już nie ma ciemności, wszystko zostało oczyszczone ŚWIATŁEM.
STWÓRCA w swej wielkiej łasce z miłości do stworzenia dał szansę wszystkim ludzkim duchom na ziemi, by się otworzyli i przyjęli MIŁOŚĆ, ŻYWE SŁOWO.
Ziemskie ludzkie duchy w gonitwie za ziemskimi wartościami ściągniętymi przez ciemność w szambo energetyczne, nie odczuli, nie otworzyli się, nawet nie chcieli przyjąć przez logiczne myślenie najwyższych wartości, zsyłana na ziemię pomoc przez STWÓRCĘ ze ŚWIATŁA.
Płynie melodia, płyną słowa najmilsze dla ziemskiego ducha, by łatwiej było przejść najtrudniejszy okres dla ducha na ziemi.
Ci co zawiedli siebie, swojego ducha, mogą jeszcze zawalczyć o siebie, przeżywając SŁOWO od podstaw, od DZIESIĘCIU PRZYKAZAŃ BOŻYCH praw obowiązujących na ziemi oraz poznaniem prawd wszystkich oznajmionych przez STWÓRCĘ w Słowie w Przesłaniu Graala, i dopiero po czynach mogą dać się poznać, bo każdy duch aby służyć ŚWIATŁU na ziemi musi dojść do Jezusa Chrystusa, który jest bramą dla każdego ducha będącego dziś na ziemi.
Ci, którzy nie chcą służyć odejdą na zawsze jako nieświadome zarodki.
Ludzki duchu to twoja wina że się zatraciłeś, że Żywego Słowa Jezusa Chrystusa na ziemi będącego nie odczułeś, nie zobaczyłeś, ty się masz wysilać, nikt ciebie nie będzie prosił, to ty za chwilę będziesz błagał by cię wysłuchano, ale dziś jeszcze ty nie słuchasz, choć zawsze powinieneś sprawdzać i dać się prowadzić tylko PRAWDZIE i kierować się tylko PRAWDĄ, zawodzisz sam siebie i swoją ziemską rodzinę.
Procesy narastają, machina się rozpędza, czasu coraz mniej, a ty spisz i nie chcesz się obudzić, ten proces za chwilę nie do odwrócenia.
Wszystko co jasne się wzmocni i uniesie wysoko, a wszystko co ciemne też się wzmocni, ale też szybko upadnie i roztrzaska się o ŚWIATŁO, by ciemność całkowicie upadła i nigdy się już nie podniosła.
Ludzki duchu czego się nauczyłeś do tej pory będąc na ziemi? Wygodnego życia, balowania, picia i zarabiania pieniędzy, a gdzie miejsce na wzniosłe wartości, gdzie miłość zawarta w PRAWDZIE, teraz zobacz ile jeszcze musisz się nauczyć by służyć BOGU i wyprostować swoją drogę do ŚWIATŁA na ziemi.
Wszystkie wasze fałszywe wartości zostaną zabrane, byś mógł odczuć co jest wzniosłe, a co do odrzucenia, porzuć złudzenia i wreszcie poczuj gdzie jest prawdziwa droga, byś się rozwijał siłą SŁOWA, ŚWIATŁA, korzystną dla ciebie.
Czasami trzeba upaść nisko i walnąć głową o dno, by zrozumieć po co mam się rozwijać, po co mam dziękować za wszystko co mam i jak sobą kierować by wszystko przepuszczać przez swoje wnętrze i otrzymać prawdziwą podpowiedz ze ŚWIATŁA, unikać nieszczęść, być zdrowym na ciele ziemskim i zawsze najlepiej jak to możliwe służyć STWÓRCY na ziemi, a jak duch opuści ziemskie ciało natychmiast unieść się wysoko i trafić do raju duchowego, a nie zostać na ziemi i trzymać się kurczowo ziemskiego majątku, bo to jest kara straszliwa dla ducha, oraz zachwianie równowagi duchowej dla wszechświata.
Wydarzenia ziemskie narastają systematycznie, proces końcowy rozpoczęty, a ty ziemski duchu zaraz zobaczysz gdzie jesteś i co się z tobą stanie, gdy nie docenisz wartości duchowych potrzebnych do utrzymania równowagi na ziemi.
Twoje wielkie pieniądze i wspaniałe domy są tyle samo warte co twoje energetyczne szambo, to co tworzysz to dostaniesz, twoja kręta droga zakończy się szlabanem i napisem »KONIEC«, i odwołania od tego już nie będzie.
Zostaną tylko te duchy które wyprostują swoją drogę trudną mozolną pracą nad sobą, wyczyszczeniem energetycznym szamba, by stać się duchowo lekkim, kierować się najlepszą drogą i korzystać z siły ŚWIATŁA na ziemi w najświętszej łasce z Woli STWÓRCY.
Człowiecze uderz się mocno w piersi i odpowiedz sobie sam czy aby naprawdę idziesz dobrą drogą PRAWDY i czy dobrze prowadzisz swoją ziemską rodzinę, przyzwalając komuś na małe kłamstwa i grzeszki, tak naprawdę ukrywasz swoje kłamstwa i grzeszki, usprawiedliwiasz siebie i swoje uczynki, patrząc na innych, powinieneś zobaczyć tylko siebie, a możesz poczuć doskonale co dobre, a co złe.
Bo jak cię ogarnie strach to znaczy że masz coś do ukrycia i idziesz fałszywą drogą nie zgodnie z PRAWDĄ, nie możesz nikogo usprawiedliwiać ani siebie, każdy jest tu gdzie sam wybrał, kierując się rozumem czyli ciemnościami.
Wybierz tylko to co jest korzystne, a nie przyjemne dla ciebie i dla twojej ziemskiej rodziny, nie należy się oglądać za innymi, bo tradycja to fałsz przekazywany przez pokolenia na ziemi, to nie ma nic wspólnego z PRAWDĄ, MIŁOŚCIĄ i SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
Masz już wytłumaczone podstawy reszta w Przesłaniu Graala »W ŚWIETLE PRAWDY«, w OSTRZEŻENIACH oraz PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH, musisz czytać po kolei by wszystko zrozumieć i poczuć PRAWDĘ, która już jest na ziemi, od dawna, każdy kto szukał znalazł.
A ty szukałeś?
Zadaj sobie wreszcie to pytanie, wyciągnij wnioski i bardzo konkretne argumenty poparte odczuciem, a nie rozumem, pamiętaj; »błogosławiony ten co nie widział, a uwierzył«.
 
Komentarze (0)
LUDZKI ZIEMSKI DUCH
 Oceń wpis
   

LUDZKI ZIEMSKI DUCH
33.
Ludzki ziemski duch co w Krapkowicach mieszka, mógłby dużo zrobić w rozwoju swojego ducha i jeszcze pokazać drogę innym duchom, prawdziwą drogę do ŚWIATŁA, ale spętał rozumowo swojego ducha i pęta inne duchy pokazując im fałszywą drogę, ziemskiego ducha w czerwonej sukience z kulą u nogi, co rozdaje tylko wartości ziemskie, a całkowicie blokuje swój rozwój duchowy i pęta inne duchy.
Ten ludzki duch z Krapkowic pokazuje wszystkim kryształ, ale sam kieruje ten kryształ w dół i ściąga się w ziemskie, w ciemność.
Odbiera teksty tak rozumowo pomieszane, że od ciemnych odebrane, brak im uczuć i nie mają nic wspólnego z rozwojem duchowym.
Jak się ma połączenie z ciemnymi nurtami, nie da się odebrać czystego »SŁOWA« ze ŚWIATŁA.
Ludzki duchu choć przeczytałeś »SŁOWO« to jego nie przeżyłeś, chciałeś je zrozumieć rozumowo, a tu trzeba przeżywać uczuciem, czytać obrazami i kierować się do PRAWDY, a tak Przesłanie Graala jest zamknięte siedmioma pieczęciami.
Marnujesz czas na ziemskie sprawy, ziemskie doznania, ściągasz swojego ducha i swojej ziemskiej rodziny w przepaść.
Masz jeszcze narzędzia duchowe, poczuj je i odetnij ciemne nurty, kryształ oczyść i kieruj tylko w górę, a sam polegaj na uczuciach i idź w górę, na drogę do ŚWIATŁA, rozpoznaj prawdziwe wartości duchowe, uwolnij swojego ducha odrzucając rozumowe kajdany ciemności i stań do rzeczowej obrony swojego stanowiska i swojego zdania na duchowe argumenty, wreszcie poznaj badając przez swoje wnętrze prawdziwe wielkie wartości potrzebne duchowi w drodze do raju duchowego.
Przesiej przez sito i odrzuć plewy, a wybierz prawdziwe najlepsze ziarno.
Odrzuć rozumowe rozważania oparte na fałszywych dogmatach, a przyjmij duchowe odczucia i wartości, idź natychmiast drogą PRAWDY, jedyną drogą do BOGA, wybierz wreszcie służbę ŚWIATŁU.
Komentarze (0)
ŻYWIOŁY WAS DOPROWADZĄ
 Oceń wpis
   

ŻYWIOŁY WAS DOPROWADZĄ
151.
Żywioły was doprowadzą do korzystnych dla was zależności energetycznych od praw Stwórcy, od życia w czystości.
Nie ma innej drogi, jak jedyna droga do Prawdy poprzez Przykazania BOGA i trzy prawa zawarte w Krzyżu Prawdy.
Żywioły przywołają was do prawidłowego prawego porządku STWÓRCY.
Nikt nie szuka w sobie winy w swoim działaniu, za to co się stało po przejściu trąby powietrznej, cały czas oskarżacie innych, wszystko wokół i jeszcze jak by wam było mało tego oskarżania, to jeszcze w swoje brudy mieszacie STWÓRCĘ, dlatego Żywioły trafiają do tych co nie żyją w prawie, bardzo precyzyjnie, nie uciekniecie od ŚWIATŁA, wcześniej czy później musicie trafić do wysłanników STWÓRCY i rozliczyć się ze swoich działań tu na Ziemi, nie ma innej możliwości.
Oj będziecie szlochać, oj będziecie błagać by was zrozumieć, choć dziś się śmiejecie i wyszydzacie, ale jak już sami poczujecie gdzie jesteście, gdzie stoicie, wtedy zrozumiecie, jakie błędy na Ziemi popełniacie, oby nie było już dla was za późno.
Obyście zdążyli jeszcze rozwinąć się duchowo i podążać drogą PRAWDY.
Czasu macie coraz mniej i nikt na was się nie gniewa, bo to jest tylko wasza sprawa i to wy poniesiecie konsekwencje swojej głupoty, ale i tak musicie poznać PRAWDĘ i Ją przeżyć na sobie do końca, abyście wiedzieli co wybraliście i dlaczego Żywioły zabierają wam wasze materialne majątki i dorobek waszego życia.
To wy zajmujecie się tylko ciałem swoim i doznaniami ciała, a całkowicie zapominacie o doznaniach duchowych i Miłości duchowej, dlatego dostaniecie precyzyjnie to na co całkowicie zasłużyliście sobie swoim materialnym podejściem do całego ziemskiego życia, żebyście zrozumieli trzeba was obedrzeć od tych ziemskich spraw, abyście poczuli jak jesteście martwi i zablokowani, bo wy sami już tego nie widzicie.
Nie widzicie, że brniecie po uszy w bagnie i w błocie, nie widzicie bo nie chcecie przyjąć PRAWDY, a jesteście zobowiązani do szukania PRAWDY i życia zgodnie z prawami Stwórcy schodząc tu na Ziemię w materię.
Dlatego wszystko musi zostać wam zabrane, nic nie jest waszą własnością i dopiero wtedy zrozumiecie, gdzie siedzicie i z kim się zadajecie.
Rozum wasz musi być prowadzony przez ducha, bo wtedy korzystacie z suto nakrytego stołu STWÓRCY, a jak wy uważacie, że rozum wasz was prowadzi, to natychmiast zawężacie się do waszych problemów i nic już nie widzicie, nie wiecie nawet, że ludzie ograniczeni do pojmowania rozumowego, nie doznają uczuć jak duchowi dziesięciokrotnie mocniej czują i przeżywają wszystko co dobre dla duchowych bardzo wzmocnione, bardziej szlachetnie, ale Rozumowcy nie są w stanie nawet tego pojąć ani zrozumieć, bo rozum ich ogranicza do doznań ziemskich, ogranicza was ciemnota i ciemności.
Każdy duch musi być wolny i się rozwijać, ciało ziemskie musi być prowadzone przez ducha, inaczej jest blokada ducha, zaczyna się choroba ciała.
Ciało ziemskie jak samochód, sam się nie prowadzi, musi być kierowca, dla ciała to duch jest kierowcą, jeżeli duch - kierowca zablokowany, nie prowadzi ciała, to wszystko jest powywracane do góry nogami, nie żyje duch zgodnie z prawami Stwórcy, nie ma suto nakrytego stołu i brak podstawowych rzeczy, brak pieniędzy na płacenie rachunków.
Wszystko i ludzkie duchy na Ziemi muszą żyć w prawach, jak nie będziecie chcieli sami to dostaniecie nakaz i koniec.
Sprawiedliwość wymierzana jest przez prawa na Ziemi i STWÓRCA nie ingeruje, to wy ludzie sami swoim działaniem wymierzacie sobie sprawiedliwość.
Komentarze (0)
OGNISKO WASZYCH MYŚLI TRZYMAJCIE W CZYSTOŚCI
 Oceń wpis
   

OGNISKO WASZYCH MYŚLI TRZYMAJCIE W CZYSTOŚCI
150.
Ognisko waszych myśli trzymajcie w czystości, nie ściągajcie na siebie negatywnych energii, dziś skutki zwrotne są natychmiast.
Myśli mają moc twórczą i ważne, aby myśli wasze zawsze tworzyły pozytywne i dobre energie.
Przemawiam do tych tylko, którzy chcą słuchać, do tych, którzy chcą się rozwijać duchowo, do ciemnych nie przemawiam, bo oni i tak idą na zatracenie, nie należy wchodzić w ciemne miejsca i omijać ciemnych z daleka, oni są po prostu już martwi, nie ma w nich żadnego życia, pójdą oczywiście do leja rozkładu.
Proszę usiądźcie wygodnie w fotelu, zamknijcie oczy, potrzebny jest luz i zacznijcie odbierać obrazy, które będą dla was podpowiedziami z góry, jak żyć i czym się kierować tu na Ziemi, którą drogą będzie nam lepiej pokierować się do Światła, jak prowadzić biznes, aby przynosił zyski i był zgodny z prawami Stwórcy. Każdy duch na Ziemi może,  ma możliwość odbioru, bo to cecha ducha twego i nie mów, że; ty to nie masz predyspozycji do widzenia, ty po prostu jesteś leniwy i lubisz się z powodu lenistwa okłamywać, nie chcesz widzieć PRAWDY, masz wymówkę do tego by nad sobą nie pracować, aby nic w swoim ziemskim życiu nie zmieniać, bo jest ci wygodnie i leniwie, spędzasz swój czas na samych ciemnych przyjemnościach, marnujesz czas na ciemne skłonności.
Musicie sami nad sobą zapanować, a jest to początek rozwoju duchowego, jak dasz sobie radę to wejdziesz na pierwszy stopień pracy duchowej w subtelnych energiach.
Myśli wasze jak bumerang wrócą do was i uderzą w was bardzo mocno, więc wołam do was; trzymajcie ognisko swoich myśli w czystości, aby skutki zwrotne wracały do was tylko czyste, abyście mogli uczestniczyć w budowie KRÓLESTWA BOŻEGO tu na Ziemi.
 
 
Komentarze (0)
RODZINA ZIEMSKA NIE UWIERZYŁA
 Oceń wpis
   

RODZINA ZIEMSKA NIE UWIERZYŁA
32.
Rodzina ziemska nie uwierzyła, tzw. przyjaciele całkowicie zawiedli i kpią za plecami, inni wyszydzają, są jeszcze tacy, co czekają już tylko na wydarzenia.
 Wszyscy wiedzą, że na pewno coś się stanie, tylko wciąż zadają sobie pytanie; Co?, Co może takiego się wydarzyć? Przecież oni są »dobrzy«, im się nic nie stanie i wciąż wchodzą w te same stare fałszywe poglądy, w to samo stare ciepłe szambo.
Jest tylko kilka osób, można policzyć na palcach jednej ręki, którzy wciąż wracają i coraz mocniej wierzą w Stwórcę i zaczynają żyć zgodnie z Prawdą.
Prawda już świeci na ziemi coraz mocniej, ciśnienie narasta wewnętrznie i zaraz na waszych oczach rozbłyśnie kolorami tęczy.
Każdy ziemski człowiek odbierze informację i zobaczy co dla ducha jest najważniejsze i jak mocno trzeba wierzyć w jedynego najświętszego Boga.
Na tych informacjach albo się podniesie wysoko, albo runie w przepaść głęboko!
Wszystko co jest na ziemi przestanie istnieć, zostanie »goły« ziemski duch obleczony w ciało i to dopiero pozwoli duchowi wybrać właściwie, zmienić fałszywe poglądy na prawdziwe i życie zgodne z KONSTYTUCJĄ ZE ŚWIATŁA.
To jest jedyna droga prowadząca do Prawdy, po to by wszystkie istoty, twory, nurty sił, będąc na ziemi żyły w radości dziękując Stwórcy za wszystkie doświadczenia, które są jak perły w życiu ludzkiego twora i by nie stały się fałszywym cierpieniem wymyślonym przez rozum ludzki.
A teraz ludzki tworze nie trać czasu na prośby o przebaczenie tylko wyciągnij właściwe wnioski z wydarzeń na ziemi i rusz wreszcie do pracy, zrzuć te kamienie z pleców i stań się wolny, stań do rzeczowej rozmowy na konkretne argumenty, badaj sam, sprawdzaj wszystko, nie daj się zwieść starym tradycjom opartym na zbijaniu w każdy możliwy sposób, odrzuć wszystko co ci nie służyło energetycznie, tak jak czujesz kto jest miły i sympatyczny, a kto dla ciebie jest toksyczny, omijaj toksycznych szerokim łukiem, wszystko jesteś w stanie sprawdzić odczuwając na splocie słonecznym co jest dla ciebie dobre, a co toksyczne.
Wszystkie stare kultury i religie były dobre dla tamtych ludzi, żyjących na ziemi w tamtych czasach, to wszystko upadło, bo było niewłaściwie prowadzone, sfałszowano wszystkie kultury i tradycje, ściągnięto je do ziemskich zysków, a pominięto prawdziwy rozwój duchowy.
Dziś każdy twór ludzki ma szansę do odpracowania swoich win, tego co przyniósł z poprzednich inkarnacji, to co jego duch nie przepracował będąc na ziemi.
Wydarzenia spowodują, iż nikt już nie będzie miał żadnych wątpliwości co do praw obowiązujących na ziemi!
To już nie jest wezwanie, to tylko stwierdzenie tego, co jest na ziemi i co się stanie jak nie przejrzycie na oczy.
Wyszydzali i się śmiali, w Polsce nie ma trąb powietrznych, ale już dziś są i zapowiadają więcej, bardziej nasilonych.
Bądźcie czujni, wszystkie wydarzenia nasilają się bardzo mocno, tylko poprzez indywidualny rozwój duchowy możesz tu pozostać i budować Nowe Królestwo na Ziemi.
 
 
Komentarze (0)
POLSKO KRAJU WYBRANY
 Oceń wpis
   

 

POLSKO KRAJU WYBRANY
31.
Polsko kraju wybrany, Polacy narodzie wybrany, czeka was wielkie zadanie, bój ostateczny z ciemnościami, każdy musi zawalczyć o siebie sam, rozpalić ducha i osiągnąć najwyższy rozwój duchowy na ziemi.
Cały świat patrzy na was, czy współbrzmicie w prawach stworzenia i co o »KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA« wiecie i czym wy sami żyjecie, czy już przyjęliście Żywe Słowo na ziemi.
Pamiętajcie że duch wasz sam chciał przyjść na ziemię i służyć ŚWIATŁU, tym większa wina, jak ktoś nie współuczestniczy w walce z ciemnościami i nie współbrzmi w prawach stworzenia.
 Czeka was jeszcze PRZEJAWIENIE, każdy przygotowany na przyjście Jezusa Chrystusa na ziemię duch odczuje i zobaczy znaki na ziemi i na niebie przeznaczone specjalnie, aby każdy kto chce się obudził i szedł już tylko drogą PRAWDY na ziemi, a potem już tylko dom raju duchowego.
Przejawienie jest tylko dla tych co przepowiednie i ostrzeżenia przyjęli i do STWÓRCY w modlitwach się kierowali.
To nie dla tych co przepowiednie i ostrzeżenia wyśmiali i odrzucili, dla takich nie ma miejsca na ziemi ani w materii.
Schodząc na ziemię duchy ziemskie przysięgając, odpowiednie narzędzia otrzymali i do ostatecznej walki wykorzystać je mogli, ale śpią i nie chcą się obudzić.
Wszystko się odbędzie z wami albo bez was, czas na was już nastał bo Jezus Chrystus przyszedł na ziemię sądzić żywych i umarłych duchowo.
Żywi dojdą do bramy, a martwych pożegnamy, w Nowym Królestwie Czystości i Trójjedyności nie ma dla nich miejsca, surowo karana będzie niesubordynacja.
Każdy kto winien natychmiast otrzyma zapłatę zgodną z jego wiarą, surową ale sprawiedliwą, niezbędną, aby nigdy na ziemi rozum człowieka nie mógł zasiąść na tronie.
Dlatego trzymajcie sedno swoich myśli w czystości, aby móc egzystować na ziemi i się nie zatracić.
Narodzie polski, narodzie wybrany, króluj na całej ziemi i nie daj się zwieść żadnym błyskotkom ani czarom, kieruj się do ŚWIATŁA, do STWÓRCY, do BOGA JEDYNEGO, NAJWYŻSZEGO, oto dla ciebie NAJWYŻSZE i NAJŚWIĘTSZE WARTOŚCI.
Komentarze (0)
W TAKIM KRAJU
 Oceń wpis
   

 

 

W takim kraju
29.
W takim kraju co Polska się zwie, jest kraina Śląsk, miejscowość Opole, gdzie mieszka i żyje między wami Syn Boży, który Żywe Słowo przekazuje ludzkim duchom na ziemi.
A wy ludzie o prawach Stwórcy całkowicie zapomnieliście, nie służycie Stwórcy na Ziemi, wasze ziemskie Zycie przypomina płytkie płaskie rozumowe granie na pieniądze o wasz byt
Nie potrafią ludzie rozpoznawać znaków na ziemi i na niebie, cały czas do nich płynących, wszystko rozbierają rozumowo, tak jak kościelni.
Brakuje życia w tym co robią, nie ma obrazów z poziomu duchowego, ani nowych tekstów, ponieważ Syn Człowieczy odchodząc z ziemi zerwał wszystkie mosty.
Nie wystarczy przeczytać powierzchownie, trzeba jeszcze przyjąć, zrozumieć i nim żyć, co przejawia się obrazami i tekstami o których pisze sam Jezus Chrystus w swoim Przesłaniu Miłości.
Polacy dla was czas ostateczny już minął, ale zacznijcie od czytania Przesłania Miłości i uderzcie się mocno w piersi, to wy jesteście tymi co mieli być pierwszymi i przywitać Syna Bożego, Jezusa Chrystusa na ziemi.
Co to za lud wybrany co żyje rozumowo bez uczuć, po co wam Żywe Słowo jak nie potraficie go odczuć.
Wzywam was ostatni raz, zacznijcie od początku służyć ŚWIATŁU, STWÓRCY, przyjmijcie z pokorą będące na ziemi Żywe Słowo, Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, Króla Wszelkiej Materii.
Zrzucie wszelkie rozumowe kajdany, bo to Syn Boży miał was zobaczyć od kuchni, wasze prawdziwe oblicza, martwe szablonowe uroczystości, zupełnie nie o to chodzi, choć daliście się prowadzić rozumowo przez kościelnych, to i tak nie jesteście zwolnieni od odczuwania i logicznego myślenia.
Chcecie być mądrzejsi niż Jezus Chrystus, Syn Boży, już nic nie robicie, niczego nie sprawdzacie, rzeczowo nie badacie, bo nic nie odczuwacie, a ciągniecie za sobą swój rozum, co zasiadł na waszym tronie.
Co z tego ludzie, że macie zapisaną PRAWDY historię i tekstów wiele pisanych odręcznie Syna Człowieczego, jak staliście się antychrystem i znaków PRAWDY już nie rozpoznajecie, odwracacie się od Jezusa Chrystusa, a służycie diabłu.
Potrzebny jest wam koniecznie kubeł zimnej wody dla każdego na ocknięcie i wewnętrzne poruszenie, oby nie było już dla was za późno, czas nagli.
 
Bona Tyara Elżbieta Gas
 
 
Komentarze (0)
MORALNOŚĆ DUCHA
 Oceń wpis
   

MORALNOŚĆ DUCHA
28.
Moralność ducha jest, tylko spętany, brak moralności rozumu, to otchłań ciemności najgorszych ludzkich ziemskich skłonności do seksualnych rządz i słabości, wygodnego życia, przez fałszywe poglądy, to wasza wina, brak pracy nad sobą, wytrwałości i brak jakichkolwiek uczuć.
Podstawa rozkładu, bo to ciemności, zamknięte chore wnętrza, wołają o pomoc, lecz idą nie tam gdzie trzeba, słuchają nie tych co trzeba, oraz robią wszystko na odwrót, kompletny brak logiki.
Na innych narzekają, a sami jeszcze gorzej robią, gdzie tu miejsce na moralność ducha, bo rozum bez uczuć nie wie co to jest PRAWDA i MIŁOŚĆ, ciągle uciekają od siebie, nie chcą już nawet przyjąć za grosz dobrego słowa, wszędzie węszą podstęp i brak im pokory.
Moralność bucha z ducha, ale rozum pęta moralność w kajdany i ziemski człowiek upada.
Oddałeś się w prowadzenie rozumowi, zamiast wysokie prowadzenie przez STWÓRCĘ.
Za dużo myślisz i wciąż cię boli głowa, stąpasz po ziemi po omacku jak ślepiec, a możesz przecież poczuć i iść najwłaściwszą drogą, widząc wszystko dookoła.
Moralność nie da się wyrazić obrazem, jest to czystość, szlachetność i Miłość, to postawa ducha, dla moralności duchowej kierunkowskazem jest »Dziesięć Przykazań BOŻYCH i Ojcze Nasz« prawo STWÓRCY obowiązujące na ziemi od 07 września 2007 roku spisane w »KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA«.
Ziemska rodzina to wolne i obce duchy, powołane przez STWÓRCĘ na ziemię, by strzec moralnie przestrzeganie praw BOŻYCH i służyć ŚWIATŁU.
Moralność to cecha i potrzeba ducha, a nie rozumu przedniego służącego najniższym instynktom, to całodobowa czujność i wyciąganie wniosków z wszystkich doświadczeń podczas pobytu ducha na ziemi.
Moralność to nie dewotyzm zaślepiony dogmatem, to wolność w PRAWDZIE poparta logicznym działaniem, współbrzmiąc z naturą, wszystko jest proste, jasne i logicznie wytłumaczalne, to tylko ciemne stale zakryte i dla ziemskiego człowieka tak zagmatwane, że nie da się zrozumieć, to ciemności! Służą w ten sposób Lucyferowi.
Wszystko co jest w ŚWIETLE w PRAWDZIE i MIŁOŚCI jest oświetlone i czyste, kieruje się jedyną prostą drogą do STWÓRCY.
Moralność to mówienie prawdy, to szacunek do swojego ja, to szacunek do swojego ziemskiego ciała.
Moralność nie da się ubrać w żadne ramy, bo to jest coś co odczuwamy.
 
Komentarze (0)
SŁUCHAJ DUCHA SWEGO!
 Oceń wpis
   

SŁUCHAJ DUCHA SWEGO!
27.
Słuchaj ducha swego, głosu wewnętrznego, bądź czujny i uważny, liczy się każda sekunda ziemskiego życia, zgodna z Prawami Stworzenia.
Nie daj się zwieść iluzjonistom, żadnym sztucznym ogniom ani szopkom.
PRAWDY scena jest tylko jedna i wszystko możesz zobaczyć i odczuć, prawdziwe znaki znasz, odczucia dobre masz, idziesz dobrą drogą, by dać świadectwo PRAWDY wszystkim ziemskim duchom.
I niech tak się stanie!
Komentarze (0)
LUDZKI TWORZE JUŻ CI NIC NIE POMOŻE!
 Oceń wpis
   

 

LUDZKI TWORZE JUŻ CI NIC NIE POMOŻE!
26.
Ludzki tworze już ci nic nie pomoże, żadne prośby, błaganie, lamenty, wszystko na nic, wszystko się dzieje z twoich podjętych decyzji, z twoich działań.
Zawodzisz sam siebie, swojego ducha, będziesz się kajał przed samym sobą, wtedy będziesz lamentował i prosił, ale wtedy nikt cię nie usłyszy.
Twój rozum jak kalafior się rozłożył i niczego nie pojmuje, nie rozumie, ale ty jesteś winny, że nie odczuwasz, że nie rozumiesz.
Powiadam ci tworze ludzki, ty się mnie wyrzekasz, to ja ciebie się też wyrzekam, i niech wam się dzieje zgodnie z waszą wiarą i z waszym pragnieniem.
Każdy dostanie swoją zapłatę zgodną z tym co myśli, co czyni.
Zdradziłeś swojego ducha, a to śmiertelna zdrada, ostatnia, więcej nic nie zobaczysz bo zginiesz, bogactwo ziemskie nie da ci oparcia, bo to są klocki lego, jak przyjdzie ciśnienie ŚWIATŁA to się rozsypią i rozpadną.
Możesz się tworze złościć, krzyczeć i tak ci już nic nie pomoże. Przekraczasz Drugie Przykazanie nagminnie, a Pierwsze też bo ciągle służysz figurom i obrazom, tworzysz z ludzkiego ducha »świętych«, tym co już nic nie pomoże, tym co najbardziej zawiedli zakładasz aureole, przenicowałeś wszystko i nie współbrzmisz w Prawach Stworzenia, myślisz o sobie, że jesteś wspaniały, wielki i mądry, a jakbyś odczuł to byś wiedział jak malutkie są twoje wartości, jak malutki jesteś i jak głupi.
Słuchasz innych ziemskich ludzi, a to nie jest nawet bełkot duszy, nie ma nic wspólnego z rozwojem ducha z współbrzmieniem w Prawach STWÓRCY.
Brama się zamyka dla ludzkiego ducha, coraz wyżej nad przepaścią, brama przez którą trzeba przejść, szczelina już tylko jest, a odległość coraz większa, skok trzeba wykonać ale dla chcącego nic trudnego, szansa jeszcze jest, póki czas!
Komentarze (0)
ZIEMSKA RODZINA
 Oceń wpis
   

 

ZIEMSKA RODZINA
25.
Ziemska rodzina Tyary śpi, choć perły duchowe trzy, doskonale odczuwające, energetyczne, tylko błąkające się.
STWÓRCA wzywa do Służby ŚWIATŁU, obudźcie się i idźcie drogą jedyną ostateczną, kierunek Przesłanie Graala »W ŚWIETLE PRAWDY«.
Czytanie to nie religia ani wiara, to przekonanie przeżyte i odczute.
Idźcie wysoko, bo duch schodząc na ziemię przysięgał służyć STWÓRCY na ziemi, zapomniał po co tu przyszedł, był źle prowadzony, ale dziś już nie mają wyboru, to żądanie JEDYNEGO BOGA, to jedyna droga, nie ma nic innego.
Nie chcą sami to zostaną zmuszeni do podjęcia decyzji, muszą się określić dziś, bo jutro będzie już za późno.
Pieniądze to nie wszystko, a wszystko to nie pieniądze.
Służba STWÓRCY to jedyne wartości i poczujcie że nie ma nic innego.
To wasza praca nad sobą, to poszukiwania PRAWDY, drogi do Światła.
Wszystko co ciemne zostanie wypalone do dna, a wszystko co dobre podniesione wysoko.
To perły, duchy ziemskie trzy, które ślepo idą przez ziemię, choć mogą widzieć duchowo i dać się prowadzić przez STWÓRCĘ swoją najlepszą drogą.
To kierowanie się uczuciem, prawdziwą MIŁOŚCIĄ, to prowadzenie duchowe.
Wszystko na ziemi się perłom duchowym pomieszało, bo troski ziemskie zasłoniły prawdziwe żywe Słowo.
To nie przypadek że macie taką ziemską matkę i takie ziemskie naczynie, wy macie wszystkie ziemskie narzędzia do uzdrawiania ziemskich ludzi, do widzenia przyczyn i kierowania ziemskich ludzi na drogę prowadzącą do PRAWDY, do ŚWIATŁA i do ziemskiego zdrowia.
Weźcie się do roboty bo czas już bliski do powołania do Służby, na podjęcie decyzji czas ostateczny.
Wzlatujcie wysoko!
 
Komentarze (0)
OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI
 Oceń wpis
   

 

OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI

24.

Ostatnie włókna ciemności odpadają i wolny swobodny duch ludzki pływa z radości wewnętrznej wzbijając się wysoko w kierunku STWÓRCY do góry, i jeszcze, jak najwyżej, a potem gdy osiągnie duchowy pułap unosi się już tylko w szerz, aby poznać swoją drogę, tą jedyną, najlepszą usłaną czystością lilii i miłością zielonych serc płynącą z wnętrza naczynia, z ducha wzmocnioną czynami z uczucia, a do tego potrzeba szczypta logiki w czujności wzbogaconej zmysłami wyostrzonymi płomieniem rozpalonym przez wysoką wiarę i poznanie, z uczuciem miłości duchowej przekazuje promieniowania duchom chcącym iść po drodze PRAWDY do STWÓRCY, do domu, do raju duchowego.

Współbrzmieć w Prawach Stworzenia to znaczy wspierać i podnosić energetycznie wszystkie istoty i twory, a przyrodę naturalnie wzbogacać, ukaże nam wtedy piękno swe mieniące się w kolorach tęczy.

Wolny ludzki duch, wie doskonale co jest dobre, a co jest złe i czyni tylko dobro.

 
Komentarze (0)
ECHO NIESIE WIEŚĆ PO LESIE
 Oceń wpis
   

ECHO NIESIE WIEŚĆ PO LESIE
23.
Echo niesie wieść po lesie, wszystkie istoty i twory dobrą nowinę przekazują dalej, a wieść niesie; Jezus Chrystus po drogach polnych wędruje i wszystkim Miłość przekazuje, bo ziemscy ludzie oślepli i ogłuchli, o Miłości zapomnieli, a Prawdy idącej nie odczuli, rozum PRAWDĘ odrzucił, to ciemności.
Natura radość przejawia, Miłość przyjmuje bo zgodnie z prawami stworzenia żyje, zwierzęta wokół się garną, bo w Miłości bezpieczeństwo czują i ciepło.
Wszystko gra muzyką natury, wszyscy czekają na tę jedną chwilę, na ten moment, STWÓRCA da znak dla ziemskich ludzi aby mogli zobaczyć gdzie jest Prawda i Miłość, Syn Boży Jezus Chrystus, Graal na Ziemi, w Polsce, obecnie w Opolu.
Każdy ludzki duch musi dowiedzieć się PRAWDY o sobie, jak głęboko w dole siedzi i komu w dole służy, uparcie nielogicznie oddaje się w ręce ciemności, codziennie w każdej godzinie, w każdej minucie i w każdej sekundzie. Swój ciągnie do swego, bo jednorodny i nikt od nikogo wyjaśnień nie żąda tylko dla pieniędzy wszystko wybaczone.
Ale rozwoju duchowego nie kupisz za żadne pieniądze, musisz się wziąć do pracy, drogi do Raju Duchowego też nie da się kupić za żadne miliardy, tylko codzienna modlitwa i praca nad sobą, i ze sobą to prawdziwy Rozwój Duchowy doprowadzi was do Raju, do STWÓRCY, do wewnętrznej równowagi, to trudna droga ale prowadzi prosto do BOGA.
Wszystkie bogactwa na Ziemi nic to nad Miłość do STWÓRCY w każdej chwili dla ducha na Ziemi.
Ni platyna, ni złoto nie da tyle szczęścia, co chwila z Miłością Duchową.
Żadne skarby na Ziemi nie zastąpią radości życia w Prawach Stworzenia.
Nie ma takich dóbr na Ziemi, które warte byłyby odczuć duchowych będąc wolnym duchem w ziemskim ciele na Ziemi.
Żadne kursy rozwoju duchowego nie prowadzą, bo to jest wyłącznie praca ze swoim wnętrzem, sam swoim chceniem i pracą nad zmianą siebie, wszystkie swoje fałszywe poglądy musisz obalić sam i na solidnym fundamencie PRAWDY zbudować MIŁOŚC PRAWDZIWĄ, i wtedy iść drogą do Raju Duchowego.
 
Komentarze (0)
LUDZKIE DUCHY LUDZKIM DUCHOM
 Oceń wpis
   

 


 

 

 

LUDZKIE DUCHY LUDZKIM DUCHOM

 

147.
Ludzkie duchy ludzkim duchom zgotowały ten los, chciwość, żądza władzy i chęć posiadania pieniędzy i majątków ziemskich, pcha do zabijania ludzkich ciał.
To Trzecia Wojna Światowa, o którą wielcy tego świata zabiegają, uzurpują sobie prawo do decydowania i ingerowania w suwerenne narody i państwa, a to początek interwencji STWÓRCY, bo wy ludzie ziemscy byście się pozabijali nawzajem, aby udowodnić całemu światu, kto tu jest większy i mocniejszy, to ich chore ego, tu ludzie ziemscy nigdy się nie liczyli, tylko ich żądze, od zawsze odkąd duch ludzki zszedł na Ziemię, zawsze umieliście się tylko zabijać i zagarniać to wszystko co było pod ręką i się spodobało.
Przez rozum, mózg przedni, ciemność wchodzi ze swoimi rządzami, sam ludzki duch nie ma siły by się od ciemności wyzwolić i podążać drogą do Światła.
Każdego dnia, w każdej godzinie, sekundzie, musicie być czujni i nie dać się ściągnąć do przepaści ciemności, to wasz interes aby stać się duchowym, tak jak i stać się bogatym we wszystko co jest niezbędne do rozwijania się duchowego, tu i wyżej na wszystkich poziomach.
Wszystko co ciemne musicie wypalić Ogniem Bożym, w waszym rozumie i wokół was, musicie na nowo podłączyć się do źródła, stać się nowym człowiekiem ziemskim, modlić się do Stwórcy czystym czynem codziennym poprzez pracę duchową, oraz odrzucenie wszystkiego co nie służy wam w rozwoju.
Trzecia Wojna Światowa, to spełnia się kolejna przepowiednia obecnie na Ziemi.
Nie może żaden ziemski duch zniewalać bezprawnie innego ducha, tylko on sam może decydować o sobie, to gwałt na innych wbrew prawom Stwórcy, to nie do przyjęcia w Miłości duchowej.
Wy sami musicie zdecydować dokąd zmierzacie, czy prostą drogą do Stwórcy, czy będziecie przechodzić coraz większe kłody, aż wpadniecie w przepaść ciemności, a ciemności giną i wy też zginiecie na zawsze.

 

Komentarze (0)
STWÓRCA UZDRAWIA
 Oceń wpis
   

 


 

STWÓRCA UZDRAWIA
148.
Stwórca uzdrawia energią Miłości duchowej, poprzez duchy przygotowane energetycznie do przekazywania darem przyniesionym od naszego Pana, ludzkim duchom, którzy swoim chceniem mają szansę odczynienia wszystkiego co jest nagromadzone z poprzednich inkarnacji, tak zwaną przez ziemskich ludzi karmę, przez duchy ludzkie pracujące nad swoimi myślami, słowami i czynami, wszystko co robią musi być zgodne z prawami Stwórcy zawartymi w Krzyżu Prawdy oraz Dziesięcioma Przykazaniami Pana Boga Ojca naszego, danymi w stworzenie tu w najgęstszą materię, nie mylić z dziesięcioma przykazaniami kościelnymi, są zmienione przez kościół i są niewłaściwe, żaden ludzki duch nie może zmieniać, modyfikować pod swoje ziemskie potrzeby prawa Stwórcy.
Twory ludzkie, to wasza musi być inicjatywa i interesowność dotarcia do Prawdy, nikt was nie będzie prosił ani na was nie będzie czekał, nie dostaniecie już ostrzeżeń, to wy musicie udowodnić, że chcecie się uzdrowić i pracować ze sobą, to wy musicie udowodnić, że chcecie przyjąć PRAWDĘ i żyć w Miłości duchowej, być 100% w przyjmowaniu energii i jej przekazywaniu, aby kołobieg w stworzeniu był zachowany na każdym poziomie i w każdej kaście, jaką stworzycie poprzez swoje zewnętrzne promieniowania, oraz poprzez wasz wysiłek wydobycia talentu i odkrycia misji z jaką zeszliście tu na Ziemię, aby się dalej uczyć, aby wasz duch doświadczał.
Jeżeli odrzucicie stanowczo waszego rozumu wariacje i całkowity stres ciała ziemskiego, przestaniecie się bać i słuchać podszeptów ciemności i ciemnoty, a oprzecie się w swych uczuciach o Światło, dojdziecie w rozwoju duchowym wysoko, najwyżej jak może ludzki duch, do poziomu fioletowego - duchowego.
Staniecie się wolni duchowo, staniecie się mocni energetycznie i będzie wasza wiara przekonaniem, to wszystko wokół was będzie kwitło, będzie się wszystko rozwijało i będziecie bogaci we wszystko co jest dobre i jest Miłością duchową, wtedy wasze promieniowania będą działać na wszystko co jest wokół was i wspierać będziecie energetycznie naturę, nigdy na pewno nie spadnie wam na głowę cegła w drewnianym budynku.
Walczcie o siebie, poczujcie jak dobrze być duchowym, stańcie się mocni energetycznie, a będziecie wiedzieli co to jest szczęście i bogactwo.
 

Komentarze (0)
CAŁKOWITE WYLECZENIE ZIEMSKIEGO CIAŁA
 Oceń wpis
   

 


 

CAŁKOWITE WYLECZENIE ZIEMSKIEGO CIAŁA
149.
Całkowite wyleczenie ziemskiego ciała waszego, zależy tylko i wyłącznie od was, od oczyszczania waszego ciała z toksyn, trucizn, tłuszczu, soli i szczawianów, oraz ducha z negatywnych energii, jakie gromadzą się w waszym organizmie.
Wasze codzienne jedzenie śmieci i różnych dziwnych produktów, suplementów diety oraz medykamentów, które są dla was toksyczne, a wy uważacie, że zdrowo się żywicie, sami się stresujecie i zatrzymujecie tym wyrzucanie naturalne i normalne przez organizm wszystkich wewnątrz zatrzymanych różnych związków, sztucznych tłuszczy oraz trucizn.
Strach jaki jest w was, bo dajecie się wszystkim straszyć, ktoś tupnie, a wy już trzęsiecie się ze strachu, nie potraficie wziąć odpowiedzialności za siebie, co natychmiast powoduje brak trawienia w żołądku i następnie w jelitach, a wątroba ma od razu trudniej i nie odtoksycznia waszego organizmu, można już zaobserwować blokadę splotu słonecznego na duchu, zostaje przerwane połączenie ducha i ciała ziemskiego, ziemski duch staje się 1% energetycznie i zaczyna chorować ciało, bo zatrzymują się wszystkie śmieci i zaczyna ciało zwiększać swoją objętość, stajecie się słabi i ciągle wam mało snu, śmieci w organizmie jest coraz więcej i więcej, a wasz organizm słabnie i już nie ma siły, aby samodzielnie uruchomić oczyszczanie.
System limfatyczny jest tak zapchany, w żyłach krążą śmieci, we wszystkich słabych miejscach organizm wrzuca wszystko co tylko może, bo nie jest w stanie już sam sobie poradzić, starsze śmieci skumulowane jak się tylko da zaczynają gnić i rak gotowy.
Jesteście tym co jecie, tym co pijecie i tym co oddychacie, wszystkie te produkty muszą być naturalne i czyste ekologicznie.
Przekonujecie, że to co jecie jest dobre bo wam smakuje, zwracacie tylko uwagę na walory smakowe, a nikt z was nie zwraca uwagi na walory odżywcze, to co dla ziemskiego ciała najważniejsze.
Zwracacie uwagę na piękne ciało ziemskie, a nie zwracacie uwagi na pięknego i rozwiniętego ducha.
Pijecie codziennie kilka filiżanek kawy, która bardzo przekwasza organizm i fusami sobie zapychacie nerki i żołądek, palicie papierosy, które są dla was i dla ludzi w waszym otoczeniu trujące, zamiast zjeść śniadanie, które będzie paliwem i energią dla ciała ziemskiego.
Z wygody i lenistwa biegniecie do medyków akademickich, boicie się wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, dokładają wam trochę leków i jeszcze jesteście bardziej chorzy o skutki uboczne działania leków, co jawi się jak ciemnota i ciemności, ponieważ o waszym zdrowiu nie mówi się wam PRAWDY.
Wasz organizm oczyści się natychmiast jak zrozumiecie, że najważniejszy jest Stwórca i Życie w prawach Stwórcy, jak zrozumiecie, że jesteście dla siebie najważniejsi i zaczniecie codzienną dziękczynną modlitwę do Stwórcy za wszystko co macie, skończycie biadolić i narzekać, zaczniecie żyć w radości dbać należycie o swojego ducha i swoje ciało ziemskie, natychmiast zacznie następować prawidłowe oczyszczanie organizmu i nastąpi wewnętrzna równowaga.
Zrozumiecie, że jesteście najważniejsi i wasze zdrowie, reszta to narzędzia do rozwoju duchowego i dodatek do was, a nie odwrotnie.
Każdy ziemski człowiek rozumie to wtedy kiedy jest już za późno, nie da się nic zrobić, wtedy łapiecie się za głowę i mówicie jaki ja byłem głupi, nic nie jest ważniejsze od was, waszego ducha, zdrowy duch to zdrowe ciało i ta reguła zawsze się sprawdza, to jedyna słuszna droga do zdrowia, do Miłości duchowej i najważniejsze do Stwórcy, to Stwórca prowadzi człowieka ziemskiego najlepszą dla niego drogą, to kierowanie się intuicją, podpowiedziami z ducha.
Nie ma innej drogi do zdrowia, dobrego samopoczucia do pielęgnowania swojego ducha, jedyna droga poprzez oczyszczanie organizmu ziemskiego z tych wszystkich śmieci.
 
 

Komentarze (0)
Z WOLI BOŻEJ LUDZKI TWORZE
 Oceń wpis
   

 

 

Z WOLI BOŻEJ LUDZKI TWORZE

 22.

Z WOLI BOŻEJ ludzki tworze musisz się podporządkować prawom stworzenia.

To ty tworze chcesz dostosować wszystko pod swoje potrzeby, pod swoje zachcianki. To twój obowiązek znać PRAWA BOŻE. Twoje wyobrażenia o zależnościach w ziemskim życiu to twoja wina.

Lgniesz do starego, trzymasz się kurczowo dogmatów, wymyślanych przez rozumowców na Ziemi, dla korzyści materialnych dla paru srebrników.

To ty ludzki tworze musisz się otworzyć, otworzyć drzwi do swojego wnętrza, przyjąć pomoc od ŚWIATŁA aby zrozumieć prawa jakie zostały przekazane ludziom na Ziemi.

Człowiecze jesteś maluczkim prochem na Ziemi, nie sięgasz duchem nawet do stopni tronu Boskiego, zmień swoje myślenie na prawdziwe a dojdziesz do celu, jaki wybrał twój duch inkarnując na ziemię, bo ciało to tylko pojazd dla twojego ducha.

Nie szukasz PRAWDY, brak logiki, tolerujesz dogmaty, usprawiedliwiasz swoje grzeszki, takim postępowaniem ściągasz się w ciemność, giniesz, jesteś w fazie rozkładu, twoje ziemskie ciało gnije od środka bo takie masz zgniłe myśli, to zbuki, zgniłe jaja.

To ostatnia chwila na twoje chcenie, to ostatnia sekunda na wołanie z góry, jeżeli nie odczuwasz, nie słyszysz i nie chcesz widzieć, to twoja strata, twoja wina, to droga na wieczne zatracenie. Drzwi się zamykają szczelina coraz mniejsza, szansa też coraz cieńsza a ty zastanawiasz się i uciekasz do szamba. A ja się pytam, człowiecze co tam jest? Że do szamba ciągle ciągniesz, że do szamba ciągle gnasz.

 Gdzie zostało twoje chcenie na nawrócenie.

Oto ostatnie nawoływanie i pukanie.
Otwórzcie swoje wrota, MIŁOŚĆ czeka.
Komentarze (0)
NA JEDNEJ GAŁĘZI
 Oceń wpis
   

 

NA JEDNEJ GAŁĘZI
21.

Na jednej gałęzi Kruk z Wroną siedzi i do ciemnej strony swojej przyciąga ciemne takie same twory jak one, tylko zwie się Sroka.

Wszystkie trzy krzyczą razem, dawaj sreberko, to ja dam ci mój ciemny ogon co do mnie jest przyczepiony.

Siedzą skrzeczą ciemne formy wzmacniają i przeciwko PRAWDZIE wystąpić próbują, ale od razu w nos cios otrzymują i ze złości jak bańka mydlana pryskają.

Za blisko Ziemi, już tylko leżą nawet pełzać już nie potrafią, nie mają już w niczym oparcia.

W ŚWIETLE dla takiej ciemnej gawiedzi nie ma miejsca trzeba rozdeptać jak najgorszego robala.

Komentarze (0)
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
O mnie
Elżbieta Gas
Uzdrawiam, doradzam, oczyszczam, refleksolog, uwalniam od opętania, klątw i uroków, natręctw oraz nałogów. Oczyszczam posesje i firmy które maja pecha, uczę jak pozytywnie funkcjonować.
Najnowsze komentarze
2010-07-25 22:20
hdsat:
PRZYMIERZE zerwane
jestem zadowolony że trafiłem na tą stronę do tematu :PRZYMIERZE zerwane mam pytanie do[...]
2009-07-05 16:20
kredyty!:
NIE PRZYSZEDŁ, BY WAS UZDRAWIAĆ
Bardzo interesujący blog ale tak coś więcej o biznesie by się przydało...
Kategorie
Ogólne